Novinky

Společně s nabídkou pro rok 2013 naše společnost začala používat označení „Lázeňská jednička Luhačovicích“. „Mnozí to mohou zpochybňovat nebo označovat za povýšené nebo přinejmenším neskromné. Má to ale své opodstatnění. Akciová společnost je stále jednoznačně největším poskytovatelem služeb v Luhačovicích, ale ne jediným.

Kdo se stal KiK Tváří roku 2018? PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Neděle, 16 Prosinec 2018 18:39

alt

Koncem listopadu proběhl už druhý ročník soutěže pro sebevědomé a odvážné ženy jakéhokoliv věku, kterou pořádá společnost KiK. Z osmi finalistek zaujala porotu nejvíce Kateřina Kuřátková, která se stala letošní vítězkou KiK Tváře roku.

 

2018_11_28_Kik_TMA_6959Kateřina Kuřátková

Výběr finalistek probíhal prostřednictvím hlasování na internetu, kam se mohla přihlásit každá dívka či žena.

Stačilo vyplnit krátký formulář a počkat, jak dopadne hlasování. Finalistkami se staly ty, které obdržely největší počet hlasů.

Z více než tisíce přihlášených vybrala široká veřejnost osm žen, které měly možnost zúčastnit se slavnostního finále.

Finalistky čekal před zahájením soutěže výběr outfitu se stylistkou a poté se mohly svěřit do péče kadeřnice a kosmetičky, jež jim pomohly zvýraznit jejich přirozenou krásu. Slavnostní večer zahájil známý moderátor a beatboxer En.Dru, který porotě představil všechny krásné dámy a důkladně je vyzpovídal. O další doprovodný program se postarala akrobatická skupina Losers Cirque Company.

2018_11_28_Kik_TMA_6979

Odborná porota nakonec zvolila vítězkou Kateřinu Kuřátkovou z Pardubic, která vyhrála nejen finanční odměnu 50 000 Kč, dárkové poukázky na nákup v prodejnách KiK v hodnotě 25 000 Kč, ale i fotostory v dámském magazínu. Za výhru by Kateřina ráda vzala dceru do Disneylandu ve Francii a 10 000 Kč by chtěla věnovat vybrané charitě.

Krásné druhé místo a výhru 15 000 Kč získala Adéla Čabanová z Benešova. Na třetí příčce se umístila Simona Dočkalová z Brna. Příští ročník se snad také dočká takových sympatických a usměvavých dam!

Titulní foto: Spodní prádlo KiK

Aktualizováno Sobota, 05 Leden 2019 18:48
 

Reklama

Banner