Novinky

Léto ještě neskončilo a vám zbývají ještě nějaké dny volna? Využijte je na relaxační pobyt s kamarádkou. Na internetu naleznete skutečně zajímavé nabídky – od historických pobytů na hradě či zámku, přes pobyty v exoticky laděném prostředí až po víkendy v lázních. Vychutnejte si dámský víkend plný smyslných požitků a užijte si pohodu. Přinášíme malou inspiraci, kam za relaxací a odpočinkem.

Značka F&F: Stále oblíbenější móda pro širokou veřejnost PDF Tisk Email
Napsal uživatel JK   
Pátek, 03 Prosinec 2010 10:47

Tato zima bude ve znamení pohodlí. Kombinace dlouhých střihů, maxi kabátů a zajímavých doplňků vás určitě zahřeje. Letos se narozdíl od minulého roku ustupuje od minimalismu a vrací se nápadité vrstvení a strukturované matriály. Takže zapomeňte na tvrzení, že pro krásu se musí trpět, letos vám zima určitě nebude.

undefined

Značka F&F patří mezi velice oblíbené módní značky, ačkoli v Česku to ještě nemusí být zcela pravidlem.  F&F spadá pod řetězec Tesco a její oblečení je praktické, elegantní a stylové. Značka F&F nabízí kolekci, která zahrnuje moderní oblečení za příznivou cenu.

Přestože modely jsou elegantní a luxusní, tak jsou vhodné na každodenní nošení a vše můžeme velmi pohodlně udržovat včetně možnosti praní veškerého sortimentu v automatické pračce. F&F se tak den co den vrývá do paměti tisícům zákazníků.

F&F Blue je další značkou, kterou módní gigant rozšířil. Oblečení je pohodlné, praktické a hodí se téměř na jakoukoli příležitost.

Aktualizováno Pátek, 10 Prosinec 2010 21:37
 

Reklama

Banner