Novinky

 

SaunaFest představil hvězdné saunéry a bavil návštěvníky unikátními rituály. Od čtvrtka do neděle se v největším Saunovém světě u nás konal festival zážitkového saunování SaunaFest. Devátý ročník opět představil hvězdy světového formátu a přichystal si pro návštěvníky bohatý doprovodný program. Vyvrcholením bylo sobotní finále, které prozradilo jména letošních finalistů, kteří budou nyní Českou republiku reprezentovat na světovém mistrovství.

Móda & Doplňky
Růžové diamanty vyvolaly šílenství. Neodolali ani v ateliéru ALO diamonds PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Pátek, 30 Prosinec 2022 15:57

alt

Jsou ztělesněním krásy, luxusu, a navíc jsou vzácné. Nejsilnější hodnoty, za které sběratelé platí ohromující sumy. Nejprestižnější klenotnická firma v Čechách a na Slovensku ALO diamonds právě otevřela jako vůbec první česká značka v historii svoji 11.pobočku na nejlepší adrese – v Pařížské ulici v Praze. Butik navrhl světoznámý designér Marcel Wanders, interiér zdobí například holandské koberce nebo lustry z Francie (Baccarat) a Itálie.

Aktualizováno Neděle, 01 Leden 2023 17:02
Celý článek...
 
Lásku jde vyjádřit tisíce způsoby, v ALOve sází na šperky! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Čtvrtek, 29 Prosinec 2022 09:01

 

alt

Podzimní kolekce ALOve 2022 vznikla, aby připomínala lásku. Každý den, při každé příležitosti, kamkoliv jdeme. Jemné, ale osobité šperky, které jsou ideální jako dárek z lásky. Cenově dostupné šperky, které udělají nevyčíslitelnou radost.

Aktualizováno Čtvrtek, 29 Prosinec 2022 19:24
Celý článek...
 
Jakou vybrat barvu čoček slunečních brýlí, když se chystáte na hory? PDF Tisk Email
Napsal uživatel JK   
Pondělí, 26 Prosinec 2022 06:01

alt

Horské počasí dokáže být pořádně proměnlivé. Určitě se shodneme na tom, že i na zimní venkovní hrátky nejen na horách se vyplatí vzít si sluneční brýle. Nejenže vám pomohou cítit se komfortně, ale také vás mohou ochránit před úrazy. Jaké vlastnosti mají jednotlivé barvy brýlových čoček, díky čemuž jsou vhodné do mlhy, při slunci nebo do zataženého počasí?

Aktualizováno Pondělí, 26 Prosinec 2022 07:26
Celý článek...
 
Jitka Klett získala v Itálii zlatého módního Oscara! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Neděle, 25 Prosinec 2022 06:41

jitkaklettvan

Díky módní návrhářce Jitce Klett se Česká republika může pyšnit velmi unikátním oceněním. Známá návrhářka totiž převzala v neděli v Italské Florencii zlatého ST OSCAR DELLA MODA za dlouholetý přínos v módním odvětví. Toto ocenění se uděluje jen několika málo vybraným osobnostem z celého módního světa. Doprovod Jitce dělala rodina a Eliška Bučková.

Aktualizováno Neděle, 25 Prosinec 2022 17:55
Celý článek...
 
Styl aspen: fluffy & colourful PDF Tisk Email
Napsal uživatel JK   
Středa, 21 Prosinec 2022 08:42

alt

Chystáte se letos vyrazit na hory? Ať už vyrážíte lyžovat nebo popíjet Bombardino v kavárně pod svahem, měli byste zvolit správný outfit. Už dávno odzvonilo časům, kdy jste museli volit mezi funkčností a komfortem. Pokud právě zvažujete nákup nového zimního oblečení, projděte si s námi ty nejzajímavější trendy, které byste při výběru měli brát v potaz. Pro inspiraci jsme se vydali do Fashion Arena Prague Outlet.

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Prosinec 2022 09:26
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 64

Reklama

Banner