Novinky

Když se řekne „lázně“, také se vám vybaví procedury, koupele v léčivých vodách či bahenní zábaly? Kolonády plné postarších korzujících lidí třímajících v ruce svůj typický porcelánový pohárek? Prvorepublikové filmy, v nichž se to hemží gentlemany a dámami na úrovni? Nebo spíše vaše babička, která se jezdila pravidelně kurýrovat tzv.“na křížek“?

Móda & Doplňky
Odvážné focení sexy křivek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Pondělí, 21 Srpen 2023 13:04

alt

Módní návrhářka Martina Pipková Loudová nedávno představila svou nejnovější kolekci na módní přehlídce nazvané "Be yourself right now." Kolekce jejich módních kousků byla zachycena na fashion focení, které se odehrálo v pražském atelieru. Zachycení osobitého a ženského stylu, bylo svěřeno fotografu Vratku Barčíkovi, který spolu s krásnými modelkami Veronikou Chmelířovou a Angelikou Kostyshyn přinesli této kolekci nový život.

Aktualizováno Pondělí, 21 Srpen 2023 18:49
Celý článek...
 
Centrum RoSa se proměnilo v džungli – senioři se převtělili v šelmy a vyšli na červený koberec PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Čtvrtek, 03 Srpen 2023 19:30

alt

Vítejte v·džungli – tak nazvali senioři z·pražského Centra RoSa svoji letošní módní přehlídku, kterou pořádali již po deváté. Na červený koberec vyšlo ve čtvrtek 27. července dvacet zralých modelek a modelů, kteří předvedli oblečení inspirované džunglí. Patronkou letošního ročníku byla herečka Eva Hrušková, která přišla v·doprovodu svého partnera Jana Přeučila. Čestným hostem přehlídky byl tanečník Petr Veleta.

Aktualizováno Sobota, 05 Srpen 2023 15:43
Celý článek...
 
Světový unikát na červeném koberci ve Varech. V pivní róbě Pilsner Urquell zazářila Aňa Geislerová PDF Tisk Email
Napsal uživatel JK   
Čtvrtek, 06 Červenec 2023 06:33
Pilsner Urquell, Aňa Geislerová

„Ty nejlepší bublinky ve Varech“. A to nejen v půllitrech hostů, ale také na červeném koberci. Aňa Geislerová vynesla na zahajovací večer 57. ročníku karlovarského filmového festivalu róbu vytvořenou z plzeňského ležáku. Jediný exemplář na světě z dílny úspěšného českého návrháře Jakuba Polanky si návštěvníci mohou během festivalu prohlédnout v zóně značky Pilsner Urquell.

Aktualizováno Pátek, 07 Červenec 2023 08:11
Celý článek...
 
Slavné tváře nakupují módu pro Karlovy Vary i do práce! PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Neděle, 02 Červenec 2023 06:02

Módní svět se nedávno oslnila přehlídka talentované české návrhářky Martiny Pipkové Loudové, která nejenže na mole umí vyzdvihnout ženskost a rafinovanost, ale také získala přízeň českých celebrit, které se rozhodly obléknout její exkluzivní modely na mezinárodní festival Karlovy Vary i do svého každodenního pracovního života. Kdo vynese na červeném koberci její modely a kdo si je pořídil „do práce a na běžné nošení?“

Aktualizováno Neděle, 02 Červenec 2023 06:12
Celý článek...
 
Jitka Klett svou ART FASHION SHOW JITKA KLETT 2023 nadchla hosty z Čech i ze zahraničí! PDF Tisk Email
Napsal uživatel JK   
Čtvrtek, 29 Červen 2023 21:26
alt

Když se z rozkvetlé zahrady prvorepublikové vily na Vinohradech stane prostor pro uměleckou show, může za tím stát jen jediná osoba: módní návrhářka Jitka Klett. Ta, v prostorách vily, v níž se nachází její salon a jejího okolí, uspořádala naprosto unikátní umělecký projekt. Návrhářka známá citem pro umění poskytla dvěma stovkám pozvaných hostů harmonické spojení módy, hudby, zpěvu a tance.

Aktualizováno Neděle, 02 Červenec 2023 13:58
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 66

Reklama

Banner