Novinky


 

Jak zhubnout a jak si pevné a štíhlé tělo udržet – oblíbené konverzační téma žen a dívek. Stejnou otázku ovšem řeší i mnozí muži, jen o ní nemluví tak často a hlasitě. „Hubnutí se obecně spojuje spíše s ženami, ale 40 % klientů v našem Komplexním programu zdravého hubnutí jsou muži,“ potvrzuje  výživová poradkyně Monika Divišová.
Móda & Doplňky
Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Středa, 04 Květen 2022 19:49
Mybelka

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu. Kdo po Mybelce zatouží, navrhne si ji podle svých představ, od výběru materiálu až po poslední komponent. Volba tvarů, materiálů a dalších prvků je sice omezená, ale nabízí obrovské množství kombinací. Do výběru navíc pravidelně přibývají novinky a vysněná kabelka se dá ulovit i mezi časově omezenými nabídkami limitovaných kolekcí.

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Květen 2022 06:31
Celý článek...
 
Relax odkrývá svoji novou letní kolekci PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Sobota, 30 Duben 2022 10:14

Sardinia

Česká značka Relax představuje novou kolekci brýlí na letošní letní sezónu. Uvedené novinky vychází ze současných trendů a přináší originální, osobité modely jako například maxi brýle Polynesia nebo Santorini s masivním rámem, který je také prvkem letošních trendů.

Aktualizováno Neděle, 01 Květen 2022 10:36
Celý článek...
 
Návrhářka Debbie Brown představila jarní kolekci ve spolupráci s Obránci zvířat PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Pátek, 22 Duben 2022 18:01

alt

Jarní módní přehlídka návrhářky Debbie Brown se inspirovala konzumním světem nákupů a nesla se v duchu 60. a 70. let. Hosté, kteří dorazili ve středu večer do pražského Obchodního domu Máj, si z přehlídky dvou nových kolekcí odnesli kromě jiného i poselství, že se módní trendy opakují. Přehlídky se na pozvání autorky nových kolekcí zúčastnili také zástupci spolku OBRAZ – Obránci zvířat. Upozorňovali na problematiku norování a chovu lišek v klecích.

Aktualizováno Sobota, 23 Duben 2022 11:39
Celý článek...
 
Česká značka bytových doplňků Butter Kings představuje barevné piknikové deky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Hel   
Sobota, 09 Duben 2022 07:52

Už se jistě těšíte na pikniky v trávě a odpočinek u vody. Skvělého společníka najdete v podobě nádherných piknikových dek od společnosti Butter Kings. Piknikové deky jsou ideálním pomocníkem od jara až do podzimu. Jedná o kvalitní deku se spodní nepromokavou vrstvou, která chrání proti chladu od země a v létě naopak chladí.

Aktualizováno Pondělí, 18 Duben 2022 09:23
Celý článek...
 
7 důvodů, proč si pořídit polarizační brýle PDF Tisk Email
Napsal uživatel JK   
Neděle, 27 Březen 2022 11:05

alt

Sluneční brýle nosíme všichni a dávno již nejsou pouze praktickou pomůckou, ale i módním doplňkem. Říká se, že každý by měl vlastnit minimálně pět modelů brýlí, aby mohl pro každou příležitost volit vhodný typ. Pokud je to na vás moc, doporučujeme minimálně jeden s polarizačními skly. Někdy mohou zachránit i život. Navíc dneska už se vyrábějí s polarizační čočkou také brýle dioptrické.

Aktualizováno Neděle, 27 Březen 2022 11:56
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 62

Reklama

Banner