Novinky

Therme Laa najdeme v malebném příhraničním městečku Laa an der Thaya, které leží v Dolním Rakousku (Niederösterreich). Lázně v Laa jsou díky své poloze oblíbené nejen u obyvatel Rakouska, ale mají je v lásce i Češi, kteří sem jezdí v hojném počtu. A není se čemu divit, vždyť Therme Laa jsou od českých hranic doslova „na dostřel kamenem“.

Nová malířka abstraktního umění na české umělecké scéně PDF Tisk Email
Sobota, 06 Říjen 2018 09:52

Dne 2. 10. 2018 proběhla v restauraci Reliéf u Karlova mostu vernisáž malířky Jarmily Gyöngyösi s názvem Poselství. Vernisáží tak byla zahájena výstava abstraktního umění, která potrvá až do 31.10.

 

alt

Návštěvníci se tak mohou těšit na opravdu výjimečná abstraktní díla, která jsou plná barev a emocí. Obrazy jsou energeticky velmi silné, a autorka maluje na základě záměru. Srdcem vybírá barvu a tahy štětcem jsou jen zdánlivě intuitivní. Její obrazy mohou byt na míru osobě, místu, záměru…

alt

Její tvorba vychází z hravosti barev a světla, pracuje s jemností linek, symbolů a tvarů, které tvoří nádherný pocitový celek. Poselství je výstavou, která vznikla srdcem a láskou. Je zážitkem, který by si nikdo neměl nechat ujít, protože na každého z nás tam čeká nějaké POSELSTVÍ.

Výstava probíhá do 31.  10. v Restaurantu Relief v Křižovnické ulici č. 1., kde můžete návštěvu výstavy spojit i s kulinářským zážitkem zaměřeným na tradiční českou kuchyni.

Aktualizováno Čtvrtek, 11 Říjen 2018 09:57
 

Reklama

Banner