Novinky

Trápí vás bolesti zad nebo ztuhlé klouby? Nemůžete narovnat záda? Vyzkoušejte léčebnou terapii, která vaše potíže dokáže účinně vyřešit. Ajurvéda vznikla ve starobylé Indii před více než 5000 lety a je považována za nejstarší léčebný systém na světě. V překladu znamená tento pojem doslova „věda o životě“.  Ajurvéda zahrnuje mnoho léčebných procedur. Jednou z nich je masáž Snéhan, která se na rozdíl od jiných masáží zaměřuje na problém jako celek. Znamená to např., že při potížích s hybností ramene se masíruje celá horní končetina včetně celého ramenního pletence a lopatky.

Umění
Kalendář Pirelli 2023 - Milostné dopisy múze PDF Tisk Email
Pondělí, 12 Září 2022 07:00

alt

Název kalendáře Pirelli pro rok 2023 od Emmy Summertonové je „Milostné dopisy múze“ („Love Letters to the Muse“). Bude prezentovat některé z nejznámějších světových modelek, ale i dalších silných žen – hlasů své generace, které Summertonová fotografovala v New Yorku a Londýně.

Aktualizováno Pondělí, 12 Září 2022 07:32
Celý článek...
 
Pavel Šporcl způsobil poprask před Obecním domem PDF Tisk Email
Středa, 07 Září 2022 06:11

alt

Nejznámější český houslista Pavel Šporcl si nepotrpí na pompézní gesta. Oslavu svého nového alba Pocta Janu Kubelíkovi v Obecním domě však pojal ve velkém a na místo dorazil v historickém kabrioletu řízeném indickým sluhou, tak jako za starých časů sám houslista Kubelík a přímo před Obecním domem zahrál Drdlův Souvenir. Podpořit album a oprášit své houslové dovednosti přišli také Leona Machálková, Vojta Dyk, Petr Janda, Jan Maxián, Jan Vondráček, Martin Zbrožek a starosta Prahy 1 Petr Hejma, který převzal nad křtem záštitu. Programem provázel jeden z nejznámějších českých moderátorů, Alexandr Hemala.

Aktualizováno Pátek, 09 Září 2022 09:20
Celý článek...
 
Nestihl svůj pohřeb PDF Tisk Email
Pátek, 02 Září 2022 08:00

alt

V Malostranské besedě se křtilo. Nebyly to však křtiny nejmladšího potomka světských, nýbrž nového videoklipu skupiny Circus Brothers s názvem Nestíhám. A jak to už na koncertech kapely Circus Brothers bývá, hodně se tancovalo, zpívalo a veselilo. Na parketě křepčily i kmotry videoklipu Sandra Nováková, Ivana Jirešová, Sára Rychlíková, Bára Šampalíková a Zuska Velichová.

Aktualizováno Pátek, 02 Září 2022 08:28
Celý článek...
 
Festival Struny podzimu mění název na Prague Sounds, důraz na kvalitu zůstává. Letos o tom přesvědčí Nils Frahm, Laura Mvula, Ghostpoet, jubilující Jiří Stivín a další PDF Tisk Email
Pátek, 17 Červen 2022 12:10

Festival Struny podzimu mění název na Prague Sounds a představuje letošní program

Festival Struny podzimu mění název na Prague Sounds. Není se čemu divit, festival za čtvrtstoletí existence svůj původní název výrazně přerostl. Dávno už na něm nezní jen struny, ale důsledně kurátorovaný výběr hudby bez ohledu na žánry. Letos to od 23. října do 24. listopadu potvrdí neoklasický klávesový mág Nils Frahm, charismatická zpěvačka Laura Mvula, svébytný vládce slova Ghostpoet, jazzové all-star kvarteto Redman – Mehldau – McBride – Blade, bubeník Makaya McCraven přezdívaný „beat scientist“, průkopníci akustického techna Brandt Brauer Frick Ensemble nebo jubilující legenda Jiří Stivín.

Aktualizováno Neděle, 19 Červen 2022 20:38
Celý článek...
 
Politička Zuzana Majerová mohla nazpívat duet s Marco Mendozou! Proč odmítla? PDF Tisk Email
Úterý, 17 Květen 2022 21:25

alt

Že má k umění a hudbě, zvláště pak rockové blízko, s tím se Zuzana Majerová netají. Tvrdí totiž, že muzika lidi nejen spojuje, ale také osvobozuje. V posluchači navíc probouzí i další smysly, vrací se například vzpomínky na různé okamžiky našeho života. Nevynechá žádnou příležitost poslechu dobré hudby, ráda chodí na koncerty. Když ale na svých sociálních sítích zveřejnila fotky se slavným americkým hudebníkem a vyhledávaným kytaristou Marco Mendozou, v kuloárech to zašumělo.

Aktualizováno Středa, 18 Květen 2022 05:19
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 59

Reklama

Banner