Novinky

První Bomton studio bylo otevřeno v únoru 1995, na začátku příštího roku tedy oslaví již 17. let svého působení. Dnes mají Bomton studia celkem 4 kadeřnictví, 3 kosmetická centra, 1 kavárnu 1 spa & wellness (spojené též s fitcentrem). Bomton tedy nejsou jen vlasová studia nabízející veškeré kadeřnické služby, ale také místa, kde Vám poskytneme vše pro odpočinek těla i duše – od manikúry a pedikúry, kosmetických ošetření, vizážistiky, masáží a tělových koupelí, zábalů a peelingů, hubnoucích a další zkrášlujících procedur, samoopalovacích nástřiků a solária až po fitness centrum.
Ve stylové pražské restauraci Žebírkov, byla pokřtěna kniha Lukáše Kvapila: Slzy rytíře z Dakaru PDF Tisk Email
Neděle, 06 Červen 2021 15:21

book-001

Postupného rozvolňování a příjemné nálady ve společnosti využil Lukáš Kvapil ke křtu své knihy. Ve stylové pražské restauraci Žebírkov, byla pokřtěna kniha Lukáše Kvapila: Slzy rytíře z Dakaru. Mezi hosty nechyběl nejslavnější český bojovník MMA Karlos Vémola. Druhým kmotrem byl herec Radim Fiala, kterého všichni známe jako představitele doktora Hanáka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě.

 

Celá akce se nesla v pohodovém a přátelském duchu. Restaurace Žebírkov v Praze je místem, kde na Vás čekají skvělá žebírka, steaky, vepřové koleno a další masové speciality. Pochutnat si můžete na hovězích, telecích a vepřových žebrech v gramáži od 500 do 2000 gramů a s originálními domácími marinádami. V nabídce naleznete také tradiční české pokrmy v podobě hovězího guláše nebo poctivého vepřového řízku. Vydatné jídlo pak můžete zakončit sladkou tečkou například domácím trhancem s karamelizovanými jablky.

Hosté si užívali příjemné odpoledne, které je obohatilo jak na těle, tak i na duchu..

Veřejnost Lukáše Kvapila znala jen jako hrdinu ze slavné Rallye Dakar. Lukáš Kvapil na nejdrsnějším motoristickém závodě pomohl těžce zraněnému soupeři, na což později sám vinou vyčerpání doplatil. Nicméně po návratu domů sbíral ceny fair play, dostal nálepku „Rytíře z Dakaru“, aniž by někdo tušil, že profesionální voják, který se účastnil tří misí, trpí posttraumatickým stresovým syndromem. Že žije v ničivé dluhové pasti, která vyvrcholila osobním bankrotem, a že se s žádným ze svých čtyř dětí nestýká. A že ho trable dohnaly až k pokusu o sebevraždu.

Věděli jste ale, jak se tenhle voják z povolání na nejtěžší závod světa vůbec dostal? Že půl roku před startem málem přišel o život? Že příští rok bude startovat za volantem auta? Následující příběh vás provede jedním klukovským snem, na jehož začátku byl…

Přečtěte si jeho otevřenou zpověď.
Vydáno: 2021, Brána

Počet stran: 192
Aktualizováno Úterý, 08 Červen 2021 06:50
 

Reklama

Banner