Novinky

Strava, pohyb, genetika, socioekonomické aspekty. To vše má vliv na úspěšnost hubnutí. Nezanedbatelným faktorem je také psychika. Přejídání se ze stresu, srovnávání se s ostatními a často nereálné cíle mohou úsilí zhubnout značně zpomalit. Jak změnit své myšlení a na co si dát pozor, radí psycholožka PhDr. Marta Boučková a výživoví poradci Martina Dvořáková a Jiří Skála ze společnosti KetoDiet.

Literatura
TIP na dárek na poslední chvíli: Zážitek, který potěší celou rodinu PDF Tisk Email
Pondělí, 21 Prosinec 2020 20:16

alt

Audioteka pod stromečkem: Věnujte novinky i bestsellery, které zpestří nejen sváteční dny. Klid a pohoda mohou provázet i pořízení dárků na poslední chvíli. Potěšte své blízké zábavou, relaxem či napětím v podobě brilantně zpracovaných titulů Audioteky. S dárkovým poukazem dostanou na výběr z tisícovek audioknih včetně exkluzivních novinek a světových bestsellerů v podání vynikajících herců. Ty nejzajímavější přinášíme v našich vánočních tipech.

Aktualizováno Úterý, 22 Prosinec 2020 22:11
Celý článek...
 
Cukrářský mág JOSEF MARŠÁLEK vydal sladkou „covidovou“ knihu PDF Tisk Email
Úterý, 15 Prosinec 2020 06:36

alt

Moje sváteční pečení. Tak se jmenuje nový knižní počin cukrářského mága JOSEFA MARŠÁLKA, který vydalo nakladatelství XYZ z řady Albatros Media. Publikace plná stylových receptů, nádherných fotografií a nečekaných chutí vznikala netradičně. Snad i proto je naprosto unikátní! Křtu této sbírky receptů na cukroví a zákusky, v pražském Divadle Lucie Bílé, se jako kmotry zúčastnily dámy, které mají rády vše, co je obsahem nové knihy.

 

Aktualizováno Úterý, 15 Prosinec 2020 17:26
Celý článek...
 
Pivař a Blondýna včera 4x naražena! PDF Tisk Email
Pátek, 11 Prosinec 2020 19:52

alt

Společná kniha pivních konfrontací Pivař a Blondýna, kterou napsali Daniela Kovářová a Ladislav Jakl, byla včera 4x naražena na 4 místech neodmyslitelně spojených s pivem.

Aktualizováno Úterý, 15 Prosinec 2020 08:27
Celý článek...
 
Nejtěžší český režisér a herec si doslova zachránil život na poslední chvíli PDF Tisk Email
Sobota, 05 Prosinec 2020 08:24

alt

Po kdysi populárním synovi herečky Heleny Růžičkové-Jiřím Růžičkovi ml., byl TOMÁŠ MAGNUSEK nejtěžším českým hercem a režisérem současnosti. Ještě před rokem vážil 177 kilogramů. Autor a spoluautor filmů a seriálů jako Pamětnice, Stopy života, Čechovi, Kluci z hor, Stopy života, které budou mít příští rok premiéru či Bastardů, jejich 4. díl se začíná připravovat a řady dalších, zhubl k dnešku neuvěřitelných téměř 80 kilogramů! Přišel tak sice o své prvenství, ale zase si zcela jistě zachránil život, doslova na poslední chvíli.

Aktualizováno Neděle, 06 Prosinec 2020 09:43
Celý článek...
 
Heidi se proměnila v kočičku PDF Tisk Email
Čtvrtek, 26 Listopad 2020 19:42

alt

Zpěvačka a moderátorka Heidi Janků (58) se vrátila do dětství. Namluvila postavu kočičky pro audioknihu Nové příběhy pejska a kočičky. „Pejsek a kočička jsou moje dětství. Byla to má nejoblíbenější dětská knížka, což asi pro celou mou generaci. Hrozně ráda jsem si v ní listovala a četla. Moc se mi líbil sloh, jakým je napsaná a byla jsem nadšená z kreseb. Byly jednoduché a proto jsem měla pocit, že bych to tak, jak to namaloval pan Čapek, namalovala i já i když mi jinak malování moc nešlo,“ vzpomíná Heidi.

Aktualizováno Pátek, 27 Listopad 2020 06:59
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 30

Reklama

Banner