Novinky

Léto ještě neskončilo a vám zbývají ještě nějaké dny volna? Využijte je na relaxační pobyt s kamarádkou. Na internetu naleznete skutečně zajímavé nabídky – od historických pobytů na hradě či zámku, přes pobyty v exoticky laděném prostředí až po víkendy v lázních. Vychutnejte si dámský víkend plný smyslných požitků a užijte si pohodu. Přinášíme malou inspiraci, kam za relaxací a odpočinkem.

Literatura
Klíčem ke zdravému životu je nová kniha Zdraví nad zlato neurologa Dvořáka PDF Tisk Email
Čtvrtek, 17 Listopad 2022 16:20

Švýcarský neurolog českého původu a světová kapacita v oboru spinální medicíny profesor Jiří Dvořák slavnostně pokřtil české vydání knihy Zdraví nad zlato jako její hlavní autor. Na „kuchařce zdravého životního stylu“ pracoval společně s kolegy ze Spojených států a Thajska během dvou covidových let, které ještě více ukázaly, jak důležitá je péče o vlastní zdraví v každodenním životě. Vydání určené pro celosvětovou distribuci se do prodeje dostalo již v dubnu tohoto roku. České vydání z produkce vydavatelství Grada představil profesor Dvořák 14. listopadu na pražské Kampě, přesně 54 let ode dne, kdy s rodinou emigroval z komunistického Československa.

Aktualizováno Neděle, 20 Listopad 2022 12:52
Celý článek...
 
NESAHEJ NA TEN NŮŽ, NEZAPÍNEJ TO, DÁVEJ BACHA… PDF Tisk Email
Neděle, 13 Listopad 2022 07:07

!MATLADETISTASA

Tyhle hlášky v kuchyni slýchá skoro každé dítě. Přitom je to taková škoda! Děti si totiž s vařením dokážou poradit líp, než si myslíme. Roman Staša pro ně připravil recepty na celý rok, se kterými budou potřebovat pomoct jen občas. Nejlepší ale bude, když se do toho pustí celá rodina společně, protože láska prochází žaludkem. Dost bylo mražené pizzy – objevte jídla, která budou bavit děti i dospělé!

Aktualizováno Neděle, 13 Listopad 2022 12:10
Celý článek...
 
Kdo je tajná láska Haliny Pawlowské? PDF Tisk Email
Sobota, 05 Listopad 2022 10:08

Halinakniha22

Halina Pawlowská se těší, až bude mír. Aby také ne, vazby na zemi ve válce má přímo rodinné – její tatínek byl ukrajinský básník. A kromě ukrajinských kořenů po něm podědila i literární nadání. Scénáristka, spisovatelka a moderátorka křtila svou 36. knihu Užívej života. Soubor návodů, přikázání, povzdechů a historek přichází v době, kdy každodenní realita příliš mnoho důvodů k radosti nenaskýtá. Halinina knížka plná optimismu a trefných postřehů však vrací do života barvy.

Aktualizováno Sobota, 05 Listopad 2022 16:18
Celý článek...
 
Televizní moderátor Jakub Železný vydal knihu křehkých příběhů o ženách PDF Tisk Email
Čtvrtek, 03 Listopad 2022 14:45

alt

Ke čtenářům se dostává beletristická prvotina respektovaného televizního moderátora, novináře a pedagoga Jakuba Železného. „Kinského zahrada“ (Mladá fronta, 279 Kč) je povídkovou knihou s velkou duší. Na pozadí tajuplné a kouzelné pražské Kinského zahrady se odehrává 12 příběhů žen. Jejich osudy budou leckomu blízké, leckdo může mít pocit, že je sám zažil, nebo je zná z blízkého okolí.

Aktualizováno Sobota, 05 Listopad 2022 16:14
Celý článek...
 
Vánoční tipy a novinky z Albatros Media PDF Tisk Email
Čtvrtek, 27 Říjen 2022 18:59
Aktualizováno Sobota, 29 Říjen 2022 11:56
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 40

Reklama

Banner