Novinky

Cílem e-shopu a kamenného obchodu Emphatia je přinášet krásné a účelné věci. Zaměřuje se na parfémy, kosmetiku, doplňky, ale také na nábytek – unikátní patentovaná lehátka. Vždy jde o produkty svého druhu ojedinělé, které až na výjimky v České republice neseženete.
TV Nova uvede nový romanticko-komediální seriál PDF Tisk Email
Pondělí, 31 Říjen 2022 06:42

alt

Nebojme se o Veroniku Arichtevu. TV Nova uvede nový romanticko-komediální seriál. Příběh rozvádějící se Evy (Veronika Arichteva) a sebevědomého, byť trochu lehkovážného právníka Martina (Václav Matějovský), který zapomene na její rozvodové stání a zasáhne tak do jejího života, nazvaný O mě se neboj startuje na obrazovkách TV Nova už ve čtvrtek 10. listopadu a o týden dříve na Voyo.

 

Osmidílný romanticko-komediální seriál pro TV Nova natočila společnost Dramedy Productions oceňovaných producentů Filipa Bobiňskiho a Jana Coufala a režíroval jej Biser A. Arichtev. V dalších rolích se objeví Lukáš Příkazký, Veronika Lapková, Patricie Pagáčová, Sára Rychlíková, Vojtěch Vodochodský a Michal Kocourek.

alt

„O mě se neboj je žánrová podívaná v pravém slova smyslu. Romanticko-komediální seriál plný humoru, nadsázky a lehkosti,“ popisuje režisér Biser A. Arichtev a dodává: „Bylo hezké vidět Veroniku, jak si pohrála s rolí Evy. Myslím, že to diváky bude bavit. Je v tom dobrá a situace, které v seriálu rozehráváme, skvěle oživuje svou jedinečnou energií.”

Eva (Veronika Arichteva) se, kromě jiného, musí vyrovnávat s tím, že se svým nespolehlivým manželem (Lukáš Příkazký) stále sdílí malý pražský byt, a zatímco pro ni byla prohra v prvním rozvodovém stání jen technikálií, pro něj šlo naopak o znamení, že na jejich vztahu je pořád co zachraňovat. Jeho mnohdy až komické žárlivosti příliš nepřidá ani Evina nová práce recepční v prestižní advokátní kanceláři. Zvláště pak, když se kolem Evy začne ochomýtat sebevědomý pohledný právník Martin (Václav Matějovský), který ji do celé situace dostal. Ten, na rozdíl od ní, nemá problém s proplácením složenek ani schopností nechat si své názory pro sebe. Jen se mu nechce vázat, což nevyhovuje jeho partnerce a kolegyni právničce Petře (Veronika Lapková). Mezi ním a Evou to brzy začíná viditelně jiskřit, čehož si začínají všímat i ostatní.

alt

„Eva je máma, takže se s životem pere kvůli dětem. A já tomu z pozice maminky opravdu rozumím. Čeká jí rozvod, vždycky se v životě musela spolehnout sama na sebe, umí a chce pomáhat ostatním, má v sobě zakořeněný boj o spravedlnost, humor a žije opravdově. A to se mi na ní líbí asi ze všeho nejvíc,“ říká o své roli Veronika Arichteva a uzavírá: „Myslím si, že máme opravdu hodně společného. Ten její přístup k životu, že si nenechá nic líbit a umí se za sebe a svoji rodinu postavit, je mi dost blízký.“

alt

„Komu by se nechtělo vžít se do mladého a neodolatelného právníka?,“ shrnuje představitel Martina Václav Matějovský a pokračuje: „Tyto vlastnosti jsou ale jen kousek od arogance a namyšlenosti a takový Martin není. To byla určitá výzva. Chtěl jsem, aby ho diváci měli rádi. Divák musí postavám fandit, zároveň se ale po každém jejích rozhodnutí plácnout do obličeje a říct si ‚proboha, proč udělal zrovna tohle?‘“

alt

„O mě se neboj je ukázkou skvěle odvyprávěného romanticko-komediálního seriálu, který do popředí staví výraznou ženskou hrdinku. Ta se, prostřednictvím své představitelky Veroniky Arichtevy, musí vypořádat nejenom se svým životem a celou řadou překážek, ale také s tím, že neustále zasahuje do života jiných a generuje přitom velké množství situací, které musí její blízcí řešit spolu s ní. Nedokáže totiž nechat nespravedlnost jen tak bez povšimnutí, což je na ní obrovsky sympatické, stejně jako její totální otevřenost, upřímnost a nezdolnost, se kterou jde pořád dál a dál, ať už se děje cokoliv,“ shrnuje kreativní producent TV Nova Michael Bütow a dodává: „Jsem rád, že tuhle látku zpracoval právě tým kolem režiséra Bisera A. Arichteva, protože – jak v minulosti už několikrát prokázal – má cit pro velmi osobité a citlivé zobrazení životních osudů postav protikladných povah, které divákům okamžitě přirostou k srdci. Věřím, že tomu tak bude i v tomto případě.“

V O mě se neboj se před kameru téměř po čtvrt století vrací někdejší dětská herecká hvězda a dnes úspěšný divadelní producent Michal Kocourek, jehož si diváci mohou pamatovat jako „omlazeného“ Vladimíra Menšíka v legendární komedii Což takhle dát si špenát? Kromě něj se diváci mohou těšit na Patrici Pagáčovou, Sáru Rychlíkovou, Vojtěcha Vodochodského, Lucii Vondráčkovou, Jitku Asterovou a další.

alt

O mě se neboj // producent Dramedy Productions: Filip Bobiňski // kreativní producent Dramedy Productions: Jan Coufal // režie: Biser A. Arichtev // scénář: Hana Roguljič, Magdalena Wdowyczynová // dramaturgie: Šárka Baborovská // hudba: David Solař // kamera: Pavel Berkovič // výkonný producent: Petr Šizling // kreativní producenti TV Nova: Michael Bütow, Lukáš Borovička // výkonná producentka TV Nova: Vladana Horná // hrají: Veronika Arichteva, Václav Matějovský, Veronika Lapková, Lukáš Příkazký, Adéla Dobešová, Veronika Dobešová, Patricie Pagáčová, Sára Rychlíková, Vojtěch Vodochodský, Michal Kocourek, Lucie Vondráčková, Martin Sobotka, Martin Bačovský, Ondřej Veselý, Stanislava Jachnická, Ondřej Kubina, Jiří Čapka, Jitka Nerudová, Dominika Býmová, Jan Štastný, Michelle Hansen, Martin Hrubý, Jitka Asterová, Tomáš Borůvka, Anna Jeníková, Michal Isteník, Naďa Konvalinková, Michaela Mišková, Zdeněk Velen, Matěj Barták, Robert Nebřenský, Ivana Jirešová, Filip Červenka, Klára Issová, Milena Konstantinová, Lina Wagner, Petra Vojtková, Eva Burešová, Josef Hervert, Vojtěch Bartoš a další.

Aktualizováno Pondělí, 31 Říjen 2022 08:06
 

Reklama

Banner