Novinky

Kdo z nás se nesnažil shodit nějaké to kilo navíc formou zaručené diety, která funguje? Pokud se pro dietní opatření rozhodneme, výměnou za dodržování určitých stravovacích pravidel očekáváme viditelné a hlavně rychlé výsledky. Mnoho lidí se domnívá, že jednorázová dieta nás zbaví přebytečných kil, která bychom při dodržování zdravého životního stylu shazovali mnohem déle. Pravda nebo mýtus?

Hana Vágnerová miluje story focení PDF Tisk Email
Pátek, 01 Únor 2019 12:47

LexCo IMG 2323 1

Hana Vágnerová v době parného léta přijala nabídku nafotit charitativní story kalendář. Oslovila ji společnost LE & CO, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních šunek a masných specialit. To, co rozhodně stvrzuje její přidanou hodnotu je, že nezapomíná ani na zlepšení života těch, kterým do života zasáhla nepřízeň osudu.

alt

A jak si to Hana Vágnerová užila? „Fotilo se mi skvěle. Byla jsem ráda, že jsem se mohla potkat s Romanem Šebrlem, protože každý den nepotkáte olympijského vítěze, se kterým můžete pracovat,“ prozradila herečka.

alt

„Obdobné příležitosti vítám. Vždycky jsem to brala jako zábavu i dnes to beru jako zábavu, ale hlavně jsem byla hrozně ráda, že to je projekt, který má smysl. Není to jenom o tom, že jsou z toho krásné fotky, ale že je to krásná charita,“ dodala kráska z kalendáře pro rok 2019.

alt

Příběhy, které stojí na pozadí letošní pomoci společností LE & CO ji opravdu zaujaly: „Jsem ráda, že jsem měla možnost se takového projektu zúčastnit,“ se skutečným uznáním dodala Hana Vágnerová.

alt

Dobrou věc přišel podpořit také Roman Šebrle, stále půvabná, exrosnička Radka Rosická s Romanou Jákl Vítovou a úřadující nejkrásnější muž roku Jiří Kmoníček.

alt

Křtem provedla Eva Perkausová, která byla hlavní hrdinkou loňské kalendářové story.

alt

Foto: LE&CO

Aktualizováno Sobota, 02 Únor 2019 12:55
 

Reklama

Banner