Novinky

Chceme-li zhubnout, zpravidla držíme dietu nebo se vrhneme na cvičení. Bára Basiková, Kateřina Kristelová nebo Míša Nosková to ale mají jinak; nadbytečná kila po porodu za ně shazují přístroje!

 

Hana Vágnerová miluje story focení PDF Tisk Email
Pátek, 01 Únor 2019 12:47

LexCo IMG 2323 1

Hana Vágnerová v době parného léta přijala nabídku nafotit charitativní story kalendář. Oslovila ji společnost LE & CO, která se specializuje na výrobu vysoce kvalitních šunek a masných specialit. To, co rozhodně stvrzuje její přidanou hodnotu je, že nezapomíná ani na zlepšení života těch, kterým do života zasáhla nepřízeň osudu.

alt

A jak si to Hana Vágnerová užila? „Fotilo se mi skvěle. Byla jsem ráda, že jsem se mohla potkat s Romanem Šebrlem, protože každý den nepotkáte olympijského vítěze, se kterým můžete pracovat,“ prozradila herečka.

alt

„Obdobné příležitosti vítám. Vždycky jsem to brala jako zábavu i dnes to beru jako zábavu, ale hlavně jsem byla hrozně ráda, že to je projekt, který má smysl. Není to jenom o tom, že jsou z toho krásné fotky, ale že je to krásná charita,“ dodala kráska z kalendáře pro rok 2019.

alt

Příběhy, které stojí na pozadí letošní pomoci společností LE & CO ji opravdu zaujaly: „Jsem ráda, že jsem měla možnost se takového projektu zúčastnit,“ se skutečným uznáním dodala Hana Vágnerová.

alt

Dobrou věc přišel podpořit také Roman Šebrle, stále půvabná, exrosnička Radka Rosická s Romanou Jákl Vítovou a úřadující nejkrásnější muž roku Jiří Kmoníček.

alt

Křtem provedla Eva Perkausová, která byla hlavní hrdinkou loňské kalendářové story.

alt

Foto: LE&CO

Aktualizováno Sobota, 02 Únor 2019 12:55
 

Reklama

Banner