Novinky

Populární proteinová dieta neboli ketodieta není už tak neznámým stravovacím režimem jako před lety. Panují však okolo ní stále různé mýty, dotazy na účinnost, princip a zdraví prospěšnost. Na nejčastější otázky odpovídají čtyři výživoví specialisté české značky KetoDiet.

Herečka Michaela Dolinová je v mírném šoku. Místo předvánoční pohody bude mít v bytě manévry PDF Tisk Email
Úterý, 22 Listopad 2022 08:50

Michaela Dolinová nemá nic jednoduché. Místo toho, aby v klidu chystala Vánoce, těsně před Štědrým dnem bude předělávat kuchyň. Po prvotním šoku se ale na novou kuchyň těší a bere vše s nadhledem.

 

„Vlastně s hraním končím asi 15. prosince, ale hned 19. mi přijdou dělat kuchyň. Naprosto brutální termín. Ale radši teď před Vánoci, vždyť jsem na to skoro dva měsíce čekala. Budu mít na Vánoce krásnou, voňavou kuchyňku. S  výzdobou domova problém není. Z dětství mám schovaný krásný betlém, andělské zvonění, staré vánoční ozdoby a stromeček stejně poslední dobou zdobím spíše slámovými ozdobami. A od té doby, co máme kočku, to nemohu s výzdobou přehánět. Vleze všude a opravdu nechci, aby něco shodila,“ usmívala se Michaela Dolinová, která spolu s Jitkou Kocurovou a Josefem Vágnerem slavnostně přestřihla pásku výstavy betlémů v neziskové organizaci Integrace 3P, z.s. v Rybné ulici a ozkoušela také esenciální oleje, s kterými Jitka Kocurová obchoduje.

Michaela Dolinová

Míša Dolinová také prozradila, o co si napsala Ježíškovi. Chce nový počítač. „Mám na něj právo, je to můj výrobní prostředek. Starý mám, co jsem s manželem, to znamená 14 let. Pracovat na něm, je vysoká škola trpělivosti. Neznám takovou akci, jako pustit počítač a začít na něm pracovat. Vždycky musím počkat, až se zahřeje. Manžel coby Ježíšek souhlasil, ale zeptal se, jestli chci nový nebo použitý. No jasně, že nový! Manželé mých kamarádek jim k počítači přidali navíc i nový mobil a ten já nepotřebuji. Tak z toho ten můj Ježíšek vyjde docela dobře,“ smála se Michaela Dolinová.

Vánoční atmosféře přizpůsobila Michaela Dolinová i své zájezdové divadelní představení Čarodějky v kuchyni. Přejmenovali ho na Vánoční Čarodějky v kuchyni a místo koktejlů, které s Veronikou Žilkovu připravují, bude tentokrát vánoční punč. Diváci ho budou mít jako sváteční bonus.

Aktualizováno Úterý, 22 Listopad 2022 10:52
 

Reklama

Banner