Novinky

Domácí bazén si většina z nás pořizuje, aby se v něm v parném létě mohla osvěžit, zrelaxovat, případně uplavat pár temp. Přitom vlastní bazén nabízí i možnost aktivního odpočinku a terapeutické účinky rekreačního plavání, ovšem víte-li, jak na ně.

Škwor vyráží na Unplugged Tour 2022 PDF Tisk Email
Pondělí, 19 Září 2022 23:20

alt

Uplynuly tři roky a my vám s obrovskou radostí představujeme termíny pokračování veleúspěšné akustické tour, která proběhne na podzim 2022. Koncerty budou opět situovány do menších prostor, sice s omezenou kapacitou, ale o to větší atmosférou. Uslyšíte výběr toho nejlepšího ve speciálních akustických úpravách a s použitím klasických nástrojů to bude opět parádní jízda!

 

alt

28.10.22  PROSTĚJOV - KD                           UNPLUGGED          INFO VSTUPENKY
29.10.22  BRNO - FLÉDA                               UNPLUGGED         INFO VSTUPENKY
4.11.22    HODONÍN - KD                              UNPLUGGED         INFO VSTUPENKY
11.11.22  HRADEC KRÁLOVÉ- DENOCHE    UNPLUGGED         INFO VSTUPENKY
12.11.22  PLZEŇ - DEPO 2015                      UNPLUGGED         INFO VSTUPENKY
16.11.22  PRAHA - LUCERNA MUSIC BAR   UNPLUGGED         INFO VSTUPENKY
18.11.22  KRNOV - KOFOLA MUSIC CLUB   UNPLUGGED         INFO VSTUPENKY
19.11.22  ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - KD            UNPLUGGED         INFO VSTUPENKY
25.11.22  JINDŘICHŮV HRADEC-KC JITKA    UNPLUGGED         INFO VSTUPENKY
26.11.22  LIBEREC - KD                                   UNPLUGGED         INFO VSTUPENKY
2.12.22  TRUTNOV-UFFO                                UNPLUGGED         INFO VSTUPENKY

alt

Skupina působí v současnosti ve složení:

Petr Hrdlička – kytara, zpěv

Jan Chudan – kytara

Tomáš Kmec – basa

Martin Pelc – bicí

 

Škwor<br />Unplugged Tour 2022

POSLEDNÍ VYDANÉ ALBUM: TVÁŘE SMUTNEJCH HRDINŮ

alt

Poslední vydaná albová novinka kapely Škwor Tváře smutnejch hrdinů je učebnicovým příkladem tzv. „startu z nuly na sto“, když okamžitě po svém vydání opanovala žebříček prodejnosti IFPI a fanoušci se předháněli (a dosud předhánějí) ve slovech chvály na nový materiál čtyřčlenné rockové úderky. Ta nyní po úvodním “studiovém“ klipu k tvrdé pecce Už je to tak dávno přichází s dalším, tentokrát hodně výpravným videoklipem plným emocí. Vznikl ke skladbě s jasně čitelným hitovým potenciálem Nejistá přítomnost, a kapela jím dokazuje, že je opravdu ve skvělé formě.

alt

„Kupodivu jsme tentokrát vizi měli už poměrně dlouho dopředu, i když i ta prošla určitým vývojem. Věděli jsme, že chceme sérii minipříběhů, které budou klipem prostupovat, ale zároveň se nebudou vázat na text úplně doslova. Oslovili jsme tentokrát Matěje Říhu z Papa Pech Production, který se ukázal být velice kreativní, a některé naše nápady rovnou vyhodil a vymyslel několik dalších,“ říká kapela ke konceptu tohoto klipu.

alt

Sám režisér Matěj Říha pak dodává: „Zadání od kapelo bylo jasný – ‚Hlavně ať tomu nečumí sláma z bot‘, což se nám, myslím, povedlo. Klip mapuje nejsilnější lidský emoce a ukazuje je právě v ten nejvyhrocenější moment. Smutek, láska, štěstí, napětí, strach, smíření a beznaděj. Kluci z kapely jsou profíci a hlavně jsou vyhraný, takže se umí hejbat a vypadají skvěle na kameře. Ale to mě nepřekvapilo...“

alt

Kromě silného klipu zaujme píseň také pro kapelu ne zcela typickým zvukem, který se v lecčems liší od zbytku alba. To poprvé v historii Škworu vyšlo také na LP a první limitovaná edice s podpiskartami kapely už je takřka vyprodaná. „První video byla tvrdá pecka, takže jako druhou jsme chtěli nějakou ‚mainstreamovější‘. Nabízelo se víc skladeb, ale nakonec zvítězila právě Nejistá přítomnost, která svým odlišným soundem z alba poměrně vyčnívá,“ vysvětlují svou volbu Škwor.

alt

Právě díky jpodpoře fanoušků toto album získalo za své dosavadní prodeje Zlatou i Platinovou desku Supraphonu.

alt

Uplynuly tři roky a my vám s obrovskou radostí představujeme termíny pokračování veleúspěšné akustické tour, která proběhne na podzim 2022.·Koncerty budou opět situovány do menších prostor, sice s omezenou kapacitou, ale o to větší atmosférou. Uslyšíte výběr toho nejlepšího ve speciálních akustických úpravách a s použitím klasických nástrojů to bude opět parádní jízda!

alt

NOVINKY (skwor.cz)

Aktualizováno Úterý, 20 Září 2022 05:45
 

Reklama

Banner