Novinky

Produktová Výrobková řada bodykey společnosti Amway je moderní program pro dosažení optimální tělesné hmotnosti, vyvinutý ve spolupráci se přednimi odborníky na výživu, cvičení a psychologii. Nabízí nejen samotné výživové produkty, ale především individuální platformu pro každého uživatele, která zvyšuje efektivitu celého programu.

Koncert ke 20. výročí Hynka Tomma PDF Tisk Email
Čtvrtek, 08 Září 2022 09:02

alt

Koncert ke 20. výročí Hynka Tomma zpestří Zuzana Bubílková, Natálie Grossová, Magda Malá, Uršula Kluková, Bohuš Matuš a Josef Fousek.

alt

Vypadá to, že v Divadle na Maninách bude 27. září pěkně veselo. Hynek Tomm zde totiž galakoncertem oslaví dvacet let od vydání prvního CD. Na pódiu ovšem nebude jen on sám. Pogratulovat, zazpívat a popovídat přijde řada hostů, s nimiž sympatický zpěvák v průběhu let spolupracoval. Chybět by neměl ani Jan Kolomazník, manžel před lety zesnulé Evy Pilarové, s níž Hynka pojilo blízké přátelství.

alt

Hynka Tomma a jeho pěvecké kolegy bude doprovázet CMPO ORCHESTRA pod vedením Michala Macourka. Že půjde o vskutku nevšední zážitek naznačuje už jen fakt, že si jeden z duetů s Hynkem střihne i moderátorka a bavička Zuzana Bubílková. Příjemným překvapením by mohla být talentovaná patnáctiletá muzikálová zpěvačka Taly. „Zazpíváme píseň, kterou jsem kdysi nazpíval pro Kameňák 3, prošla ale úpravou, takže ji publikum uslyší v novém kabátě“, prozradil Hynek Tomm.

V průběhu koncertu hodlá zpěvák pokřtít své nové dvojcd s názvem HYNEK TOMM - ŽIVOT TO ŽÁDÁ, které obsahuje 44 písní, z toho 12 duetů.

„Na koncertě také zavzpomínáme na první dámu naší pop music a swingu, zazní i skladba s názvem Píseň pro Evu Pilarovou, kterou pro mě složil Zdeněk Hrubý a otextoval Josef Fousek. Evě totiž vděčím za mnoho“, zakončuje pozvánku na svůj galakoncert zpěvák Hynek Tomm a doplňuje, že o malé překvapení se zaslouží také jeho dlouholetá kamarádka herečka Valerie Zawadská..

Zdroj: Helena Váňová Production

Aktualizováno Pátek, 09 Září 2022 09:28
 

Reklama

Banner