Novinky

 

Jak co nejvíce oddálit stárnutí a co nejdéle zůstat mladistvý, to by chtěl asi každý z nás. Herečky Regina Řandová, Tereza Bebarová, zpěvačka Míša Nosková, operní diva Pavlína Senič nebo houslistka Markéta Muzikářová už vědí, jak na to. Týká se to i mužů, přesvědčil se o tom také partner M. Noskové Jindřich Čanda.

Festival Barvy léta 2022 - Barvy léta RUN 2022 PDF Tisk Email
Středa, 06 Červenec 2022 19:39

alt

21. ročník hudební přehlídky Barvy léta letos proběhne v sobotu 16. 7. 2022 v Poděbradech. V přírodním areálu na Jezeře si můžete užít nejen přední české hudební skupiny, ale i bohatý doprovodný program, páteční večírek pro nedočkavé, nebo vyhrát Barvy léta RUN – běh pro děti i dospělé! Pište si tedy do diářů, kalendářů a na lednice, že letošní Barvy léta startují v Poděbradech již v pátek 15. 7. 2022.

NA PÓDIUM SE BĚHEM DNE PŘEDSTAVÍ:

· TŘI SESTRY

· MIG 21

· ALKEHOL

· LENNY

· POLETÍME?

· E!E

· DOSTOR P.P.

· NEŽFALEŠ

alt

 

Video pozvánka: https://www.youtube.com/watch?v=ZsUTnd3HfH4

CO VÁM NAVÍC NABÍZÍ FESTIVAL BARVY LÉTA:

· Barvy léta RUN „MAGOROVA DESÍTKA“ pro dospělé a „MALÁ DESÍTKA“ pro děti o medaile – viz níže

· stanové městečko - ZDARMA

· dětský koutek - ZDARMA

· oddychovou zónu s čajovnou

· stánek s merchem kapel

· bohaté občerstvení

VSTUPENKY ZAKOUPÍTE: Online zde (https://www.barvyleta.cz/?page=vstupenky&ts_action=show-popup&ts_itemid=1141975&ts_itemtypeid=performance) ale i v den konání na místě!

Nejlevnější vstupenky a sesterské pivo k dostání:

Na staré Sokolovně (Podolská 90/5, Praha 4)

Na staré Ráně (Drahobejlova 53, Praha 9)

Johny bar – jezero Poděbrady, tel: +420 775 572 105

ZA PODPORU DĚKUJEME:

Barvy léta RUN „Magorova desítka“ - startuje ve 14:00 hodin, na 10 km trati, kde můžete poměřit svou kondici s kapelníkem skupiny Tři sestry Ing. Magorem.

Dětský závod na 1 km, tzv. malá desítka, zaměstná a snad i pobaví vaše děti.

Výherci v každé závodní kategorii získávají volný vstup na festival a pro první tři závodníky v cíli je připraven poukaz na unikátní pohybovou analýzu, která je v současnosti k dosažení na dvou místech na světě. Zároveň ji ocení nejenom čistokrevní běžci, nýbrž i sportovci, neboť běh je základem každého pohybového sportu. Tuto skvělou cenu věnovala společnost Salming. Na všechny závodníky čeká nealko občerstvení zdarma a účastnická medaile.

Registrovat se můžete v den závodu přímo na místě do 14 hodin nebo prostřednictvím emailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Festival Barvy léta 2022 - Barvy léta RUN 2022
Aktualizováno Pátek, 08 Červenec 2022 10:11
 

Reklama

Banner