Novinky

Podzim je tu, a s ním i nádherné proměnlivé barvy přírody. Proměnlivé je však i počasí, a s přicházejícím podzimem je čas zvýšit i péči o své zdraví. Obzvlášť v současném koronavirovém období. Slunce už tolik nesvítí, a tak je potřeba posílit imunitní systém.

Hudba a tanec pro Ukrajinu – benefiční večer pro UNICEF PDF Tisk Email
Středa, 09 Březen 2022 10:19

Speciální benefiční večer na pomoc dětem zasaženým konfliktem na Ukrajině představí významné umělce z řad zpěváků, hudebníků a tanečníků. Místo a temín konání: od 19:30 hod. v divadle Studio DVA

 

VSTUPENKY

Akcí provede: Karel Voříšek a Miroslav Šimůnek

Účinkující: Monika Absolonová a pianista Ondřej Hájek, Michael Hejč (houslista), Leona Machálková, Štefan Margita, Radka Pavlovčinová, Anna Slováčková, Natálie Grossová, Nikola Márová (první sólistka baletu ND), Nikita Korotkov (člen Pražského komorního baletu a souboru Song of the Goat Theatre), Bohemia Balet, Dětský balet Praha, Soubor ukrajinských tanců Džerelo a další.

Všichni umělci vystoupí bez nároku na honorář. Celý výtěžek poputuje do sbírky humanitární organizace UNICEF, která zajišťuje nezbytné potřeby konkrétních dětí a jejich rodin zasažených válkou. Jedná se o rozvážení pitné vody, distribuci teplých dek, léků, souprav první pomoci a zdravotnického materiálu pro nemocné a zraněné. Zároveň poskytuje psychosociální podporu a zakládá krizová centra na trasách uprchlíků ze země, kde poskytuje informace, vytváří bezpečné místo pro matky s dětmi a poskytuje jim nezbytnou péči. V těchto zařízeních také provádí identifikaci nezaopatřených dětí a zajišťuje jim bezpečí.

Pořádá: Dětský balet Praha

Aktualizováno Čtvrtek, 10 Březen 2022 12:06
 

Reklama

Banner