Novinky

V Aquapalace Praha opět po roce začíná osvětová akce Týden saunování. V pořadí již 7. ročník s názvem „Sauna pro zdraví“ upozorní na prospěšnost prohřívání pro lidský organismus. U příležitosti jeho zahájení představil novinky a trendy z oboru předseda České asociace saunérů Pavel Hofrichter.

Krasavci na chmelu vyráží dobýt divadla Čech a Moravy! PDF Tisk Email
Pátek, 25 Únor 2022 21:04

alt

Máte-li chuť se od srdce zasmát, odreagovat se od starostí této doby a úplně vypnout, vyrazte na divadelní představení Krasavci na chmelu aneb Chlapy/i jsou jen pro legraci. Právě tyto dny totiž vyjíždí na turné po městech České republiky.

 

 

028A6117

 

Komedie plná laskavého i sarkastického humoru, kterou režíroval Martin Novotný, vás doslova odbourá. Stejně jako diváky, kteří včera zaplnili sál pražského Divadla U Hasičů, kde se konala premiéra této hry. Absurdně groteskních rolí se bravurně zhostili herci (včetně alternací) Milan Peroutka, Braňo Polák, Jaroslava Stránská, Václav Upír Krejčí, Barbora Rajnišová, Aneta Vrzalová, Hana Sršňová, Matyáš Hložek, Ondřej Bábor, Miroslav Šimůnek a moderátor Alexander Hemala.
alt

„Mám obrovskou radost, že se moje dílko takhle líbilo,“ neskrýval po představení dojetí autor hry Václav Upír Krejčí. A Braňo Polák ho doplnil: „Pokaždé před premiérou mají herci tak trochu obavy, jak budou diváci reagovat. Tady diváci řvali smíchy, což mě úplně dostalo…“

028A6055

Podobné pocity měli po premiéře i ostatní účinkující. „Ta dlouhá covidová pauza nás všechny hrozně trápila, takže jsme se strašně těšili, až budeme moci zase před publikum, do divadel,“ přiznala Jaroslava Stránská.

028A6105

„My máme rádi kontaktní divadlo, když vidíme, jak lidi reagují. Nebo i to, když do představení můžeme tak trochu zapojit diváky. A to vám prostě žádné natáčení filmu nebo televizní pořad nedá,“ svěřil se Milan Peroutka, jehož ztvárnění uchazečky o titul Miss přijali diváci bouřlivým potleskem a salvami smíchu. Oproti tomu Mirek Šimůnek se předvedl nejen jako dobře vyvinutá sexbomba, ale také v podobě neodolatelného svalovce s poněkud podivnou zálibou.

alt  

A o čem vlastně divadelní hra Krasavci na chmelu je? Tato crazy komedie se odehrává v jedné krachující maloměstské hospodě s názvem U krasavce, jejíž osud vezmou její pitoreskní štamgasti do svých rukou. Vyrazí totiž do netradičního boje proti záludným developerům, kteří jim chtějí prodat „střechu“ nad hlavou – zinscenují zde on-line volbu MISS! Protože zrovna do jejich oblíbené hospůdky se půvabné dívky nebo ženy nehrnou, napadne je převléci se za ženy a …

alt

Zajímá vás víc? Podívejte se na ukázku: https://youtu.be/LM_GNMwSEtQ

Aktualizováno Neděle, 27 Únor 2022 08:16
 

Reklama

Banner