Novinky

Masáže Sabai - udělejte ještě dnes, něco pro pohodu své duše a těla. SABAI je thajský výraz pro pohodu a relaxaci. Odpočinek a čas věnovaný vlastní regeneraci, který mohu sdílet sám nebo s někým blízkým. Koncepce masáží Sabai vychází z tradiční východní péče o tělo, která se za tisíce let nezměnila a díky zdravotním benefitům je v dnešní době stále populárnější.

Dnešní pražský koncert kapely Gaia Mesiah při příležitosti jejího 20. výročí založení PDF Tisk Email
Středa, 10 Listopad 2021 08:33

Gaia Mesiah

Legendární Gaia Mesiah je v nejlepších letech a plná energie! Svoje dvacetiny oslaví tahle nadupaná čtveřice již ve středu 10. listopadu koncertem v žižkovském Paláci Akropolis. „Těšíme se moc, že dvacáté narozeniny oslavíme v domovské Praze, kde jsme se v roce 2001 dali dohromady,” říká kytaristka Santa Morella, a dodává s úsměvem: „Vydáme ze sebe všechno a věřím, že potěšíme jak ty, kteří naše začátky pamatují, tak ty mladší, kteří se třeba v té době zrovna narodili.”

 

Kapela se prosadila především díky živelné až explozivní koncertní energii, excelentním pohybovým i hlasovým kreacím zpěvačky Marky Rybin i barvitostí repertoáru, takže až do roku 2008 patřila ke stálicím tuzemské klubové scény. Po více než osmileté pauze se kapela v roce 2016 vrátila na festivalová i klubová pódia, vyzrálá, s nadhledem a radostí. Svou hudbu charakterizují jako “cross – country military“, či “zběsilý crossover“. Mezi hardcoreovými riffy probleskuje latina, country, punkrock, blues, funky, nu-metal, ale i reggae. Hlavním tématem jejich tvorby zůstává vnitřní svoboda a odvaha přijmout zodpovědnost za své činy.  Na svém kontě má Gaia Mesiah čtyři studiová alba a na jaro 2022 chystá nový singl. Letos také vychází vinylová verze legendárního alba Ocean.

Vstupenky na koncert v Paláci Akropolis je možné zakoupit v síti GoOut https://goout.net/cs/listky/gaia-mesiah/qafk/. Další termíny koncertů jsou k dispozici na www.gaiamesiah.com.

Na prahu milénia se v Praze potkaly bubenice Míša M. a kytaristka Santa Morella a zjistily, že jejich hudební i lidské souznění má až magický tvůrčí potenciál. Vrhly se do tvorby i do hledání správných lidí s veškerou vervou. Zpěvačku Marku Rybin objevila Míša v jednom pražském parku a australský baskytarista Josh Stewart se doslova snesl z nebe do dejvické zkušebny. První koncert Gaia Mesiah v této sestavě proběhl před dvaceti lety v pražském klubu Futurum, a to 12. 12. 2001. Gaia Mesiah tehdy předskakovali skupině Pornos Amigos. Do roku 2008 kapela vydala eponymní samizdatové EP (2003), studiová alba Ocean (2005) a Alpha Female (2007) a Live album Thank You Dr. Beat (2008). Na začátku roku 2019 se znovuobnovená Gaia Mesiah přihlásila s albem Excellent Mistake, které vydala u Warner Music, vloni pak vydala album Refresh In Golden Hive (Live), atypické živé „best of“ album.

Zdroj a foto: www.gaiamesiah.com

Aktualizováno Středa, 10 Listopad 2021 08:42
 

Reklama

Banner