Novinky

Wellness centrum Bruntál není zcela klasický plavecký areál. V bazénech narazíte na zajímavost v podobě slané vody. Slaná voda je v bazénech použita především díky jejich antiseptickým účinkům. Voda uvnitř bazénu tak pro desinfekci neobsahuje chlor, ale soli, což činí bazén přístupný i zájemcům z řad alergiků.
S Hurvínkem na Měsíc PDF Tisk Email
Neděle, 13 Červen 2021 20:55
alt

Jedna z nejoblíbenějších loutkových dvojic Spejbl a Hurvínek letos přijdou potěšit dětské i dospělé diváky do prostor letní terasy Planetária Praha. Během června zde totiž proběhnou představení her Žeryčku, HOP! a Hurvínek a nezvaný host.

Zábavný tandem Spejbl a Hurvínek si získali od svého vzniku popularitu mezi obecenstvem všech věkových kategorií. Už během června se můžete vypravit do prostor pražského planetária ve Stromovce, kde v prostorách letní terasy proběhnou dvě představení.

Žeryčku, HOP!

Představení nabídne nejmenším dětem první divadelní zážitek, jehož hlavním hrdinou je pejsek Žeryk. Tato podívaná pro všechny smysly každého mimiňáka pochází od autorky a režisérky Janky Ryšánek Schmiedtové a výtvarníka Davida Janoška. Vydejte se spolu s pejskem Žerykem do snového světa nad zemí. Do světa těch, co umí lítat, ptáků i mraků, do světa planet, kouzelných vesmírných tvorů a zářících hvězd. Napočítejte s Žerykem do nekonečna a pak se vraťte zpátky na zem!

Představení je vhodné pro děti od 1 roku do 3 let

Místo konání: Planetárium Praha – letní terasa

Délka představení: 30 minut, pro skončení následuje herna pro nejmenší

Vstupné: 130,- Kč na osobu

Termíny představení: 12. 6. od 10:30, 13. 6. od 10:30

Vstupenky k zakoupení zde: https://shop.planetum.cz/367-zerycku-hop

Hurvínek a nezvaný host

Představte si, že u vás jednoho dne zaklepe nezvaný host. Nejenže je nezvaný, ale navíc je úplně jiný než kdokoliv a cokoliv, co znáte. A to se přesně stane u Spejblů. Z ničeho nic u nich bydlí Člunozobec a Spejbl s Hurvínkem jsou rázem podnájemníci ve vlastním bytě. Protože má Člunozobec opravdu nezvyklé potřeby a rituály, není možné s ním společný prostor sdílet. Jenže Člunozubec všechno ví, všude byl a neplatí na něj žádné logické argumenty, se kterými na něj Spejbl vyrukuje. Zato Hurvínek, ten si ví vždycky rady, na něj je i Člunozobec krátký, anebo je to naopak?

Představení je vhodné pro děti od 4 let

Místo konání: Planetárium Praha – letní terasa

Délka představení: 45 minut

Vstupné: 250,- Kč na osobu

Termíny představení: 12. 6. od 14:00, 13. 6. od 14:00

Vstupenky k zakoupení zde: https://shop.planetum.cz/368-hurvinek-a-nezvany-host

Aktualizováno Pátek, 18 Červen 2021 07:21
 

Reklama

Banner