Novinky

Lázeňský areál Sanatorií Klimkovice se rozkládá v lesnaté krajině na úpatí Nízkého Jeseníku, v krásné přírodní scenérii s výhledem na panorama Beskyd. Vyhledáván je lázeňskými hosty především pro léčebné koupele ve zdejší unikátní jodobromové vodě, tzv.”solance”, která má všestranné léčivé účinky na lidský organismus. Napomáhá při léčbě pohybového ústrojí, nemocí neurologických i gynekologických, a příznivě též působí na cévní systém. Sanatoria slouží hostům od roku 1994 a svým moderním pojetím se zcela vymykají představě klasických lázní.

Mikolas Josef předvedl show na světové úrovni! PDF Tisk Email
Čtvrtek, 11 Duben 2019 10:02

alt 

Že je zpěvák Mikolas Josef hvězdou světového formátu, zřejmě není nutné zmiňovat; zná ho již 200 miliónů lidí z 68 zemí. A právě tyto dnyo něm mluví nejen celé Česko! Málokomu se podaří hned při prvním koncertu vyprodat Forum Karlín. A talentovanému Mikolasi Josefovi se podařilo nejen to…

 

Návštěvníci koncertu poprvé slyšeli naživo osvědčené hity, ale i žhavé novinky. Program, který trval hodinu a půl, byl dokonale nabitý; obří stage, tanečníci, afričtí vokalisté, kapela, kostýmy… Mikolas Josef se obklopil těmi nejlepšími ve svém oboru a ukázal veřejnosti plody několikaměsíční přípravy jeho prvního samostatného koncertu v takovém stylu, na který by byla pyšná i leckterá světová hvězda. Publikum překvapil nejen v okamžiku, kdy se objevil s kytarou nebo za piánem, ale především když zasedl za bubny. Dokázal tím, že hudbě opravdu rozumí a potvrdil fakt, že si i sám nahrává většinu nástrojů u svých autorských písní.

alt

Výjimečnost večera podtrhla naprosto revoluční, výjimečně pojatá scéna, poprvé v historii Fórum Karlín vystavěná na šířku! Tím sice stage designér Martin Hruška podstatně zmenšil kapacitu sálu, ale mohl si díky tomu dovolit vystavět velkolepou scénu o nebývalém rozměru. Za obrovským pódiem byla stejně obrovská projekční stěna, na které běžely efektní klipy, jež Mikolasovy písně doprovázely. Vše rámovala funkčně pracující světla. Jak se ukázalo, propojení Mikolase Josefa s designérem Martinem Hruškou bylo šťastnou volbou. Po úspěšné spolupráci na koncertu ve Fórum Karlín jsou v jednání další, tentokrát v Madridu, Kyjevě a jiných světových metropolích.

alt

Aktualizováno Neděle, 14 Duben 2019 10:05
 

Reklama

Banner