Novinky

Sportovní masáž: masáž je určena nejen pro vrcholové, ale i pro amatérské sportovce, kterým pomohou při přípravě na výkon, nebo je zbaví únavy po něm. Zkrátka pro osoby, které netrpí žádným chronickým onemocněním.Bez masáže, která uměla podpořit sportovní výkon, se kdysi dávno neobešli ani starověcí atleti.
Muzikál Děti Ráje čeká 200 000 návštěvníka! PDF Tisk Email
Středa, 06 Duben 2011 00:34

 V pátek 8. dubna  odehrají Děti Ráje své 250. představení. Ještě před začátkem tohoto představení však slavnostně přivítají již dvěstětisícího návštevníka. Ten z diváků, který vstoupí do divadla GoJa Music Hall jako dvaatřicátý, se setká s učinkujícími a obdrží od nich dárky.

 

 

Děti Ráje také chystají nové CD. Celý tým muzikálu se rozrostl již o několik miminek. Maminkou se stala herečka Míša Nosková a otci autor a herec Sagvan Tofi, producent Michal Běloušek a Michal Dvořák, který pro představení upravil hudbu. Další se o své potomky již delší dobu starají a tak budou tentokrát učinkující na nahrávce číst dětem Pohádky z Kunratického lesa od Arnošta Víta. Režie cd, které má zatím pracovní název Děti Ráje čtou svým dětem, se ujal Jan Jiráň.

Muzikál Děti Ráje zpěváka a herce Sagvana Tofiho uvádí v divadle GoJa Music Hall na pražském Výstavišti společnost No. Art. Jak už název napovídá, hlavní roli v představení mají slavné písničky. Režie se ujal muzikálový matador Petr Novotný, který má za sebou legendární inscenace jako třeba Jesus Christ Superstar nebo Les Misérables – Bídníci. A hvězdné je i herecké obsazení. V hlavních rolích Lukáš Vaculík, Sagvan Tofi, Michaela Nosková, Bořek Slezáček, Michael Foret, Braňo Polák, Petr Poláček nebo Martin Zounar.

Aktuální informace z muzikálu a jeho zákulisí najdete na www.detiraje.cz

Aktualizováno Čtvrtek, 07 Duben 2011 06:31
 

Reklama

Banner