Novinky

Naše země nabízí nespočet krásných míst, které stojí za to vidět a prozkoumat a stejně tak jsou to i lázeňská města, která mají styl a člověka zavádí spíše do doby první republiky. Lázeňský pobyt tak lidé mohou využít nejen pro utužení svého zdraví, ale i pro odpočinek a energii

Druhý ročník Cirkus Cirkus Festivalu je tady! PDF Tisk Email
Neděle, 13 Únor 2011 13:04

Druhý ročník Mezinárodní festivalu cirkusového umění Cirkus Cirkus bude probíhat opět v Praze! 

Ve dnech 16. – 20. února  2011 propukne v hlavním městě Praze druhý ročník divácky úspěšného Mezinárodního festivalu cirkusového umění Cirkus Cirkus. Návštěvníkům se představí soutěžní týmy, jež vystoupí v sedmi unikátních představeních a utkají se mezi sebou o vítězství. Ten, kdo si nenechal ujít Mezinárodní festival cirkusového umění Cirkus Cirkus Festival 2010 a podzimní Mezinárodní přehlídku cirkusového umění Cirkus Cirkus Classic, bude ohromen. Pořadatelé se rozhodli zapůjčit si k akci jeden z největších cirkusových stanů v Evropě s kapacitou 2 700 míst.


vx4sxsc94qtxep0rvd

„Už teď je jasné, že v Praze přivítáme účinkující z více než osmi států světa, kteří mezi sebou budou soutěžit o nejvyšší příčky,“ vysvětlil prezident mezinárodního festivalu cirkusového umění Artur Kaiser.

„Hledáme největší světové atrakce, jednáme se soutěžními týmy z Paraguaye, Brazílie, Uzbekistánu či Kuby,“ říká Artur Kaiser.

Diváci budou moci zhlédnout také hvězdnou VIP a mediální porotu, která bude jednotlivé výkony soutěžících hodnotit a na konci sobotních představení – 18. února 2011 – vyhlásí vítěze festivalu Cirkus Cirkus. Během soboty se také udělí další trofeje festivalu, například Cena diváků, o které bude rozhodovat samotné publikum svým potleskem, jež se bude měřit pomocí decibelometru. Dále bude udělena také Cena novinářů, Cena za celoživotní přínos českému cirkusovému umění nebo Cena prezidenta festivalu. Vstupenky zakoupíte v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketportal.

Aktualizováno Neděle, 13 Únor 2011 20:48
 

Reklama

Banner