Novinky

Jste unavení z práce, bez energie a hlavou se vám honí miliony věcí, které je potřeba zařídit? V tomto momentu byste měli vyrazit na thajskou masáž a nechat zrelaxovat tělo i mysl. Thajské masáže v samém srdci Prahy!

Slavnostní křest vánočního CD spojený s otevřením zrekonstruované kavárny a zimní zahrady Klubu Lávka otevřením PDF Tisk Email
Čtvrtek, 09 Prosinec 2010 07:21

V pátek 3.12.2010 v rámci předvánočního setkání v pražském klubu Lávka pokřtilo dívčí smyčcové trio String Ladies nové vánoční CD s koledami a vánočními melodiemi. CD pokřtil PhDr. Ladislav Špaček za účasti Jaroslava Duška.

undefined

 

Netradiční hudební skupinu String Ladies tvoří Eliška Dvorská(1. housle), Kateřina Zíková(violoncello) a 2.housle hostují Jaroslava Kleinová, Anna Jírovcová, Pavla Dubná.

 

String Ladies vystupovaly na mnoha prestižních a společenských akcích, mezi které patří v poslední době vystoupení v TV Prima pro Nadaci Naše dítě, ČT1 Eurosong 2008, ČT 1 Souboj hitů, Pražský hrad - Španělský sál - 180 let České pojišťovny ve spolupráci s panem Michalem Cabanem, Sacre Coeur - módní přehlídka moderovaná Ivou Kubelkovou, hudební doprovod na turné Daniela Landy 2008, křest nového katalogu Klenoty Aurum - Skybar hotelu Hilton, slavnostní otevření hotelu Kempinski za přítomnosti pražského primátora MUDr. Pavla Béma, oblíbené Rabování v divadle Rubín, Opera House Parties-Mykónos Řecko, a na velmi prestižní společenské akci v Londýně v Mandarin Orient hotelu. Již v minulosti dívky vystupovaly v mnoha zábavných televizních programech(Nikdo není dokonalý, Gogo show, Zlatá hokejka apod.) a také absolvovaly dvouměsíční turné po italské Sardinii.

Při této příležitosti byla otevřena nově zrekonstruovaná kavárna a zimní zahrada Klubu Lávka. V rámci podvečera bylyu pokřtěny vzpomínky B. Gaydečky (nejen) O Lávce, k 20. výročí založení Klubu Lávka.

undefined

Aktualizováno Neděle, 20 Březen 2011 19:01
 

Reklama

Banner