Novinky

Začnu cvičit, zhubnu, budu žít zdravě… V lednu jsou tělocvičny plné lidí, kteří si na nový rok dali podobná předsevzetí. Už v únoru však bývá vidět, že zdaleka ne všem odhodlání vydrželo. Chcete-li se opravdu rozhýbat, inspirujte se našimi tipy připravenými ve spolupráci se zkušenou trenérkou Irčou Krejčí, jejíž láska ke sportu je doslova nakažlivá.

Divadlo
Manželé Vojtkovi se pochlubili radostnou novinkou. Čekají malého Valáška? PDF Tisk Email
Pondělí, 20 Červenec 2020 07:05

DSF8526

Budoucím přírůstkem do rodiny se nečekaně pochlubili manželé Petra a Roman Vojtkovi: v listopadu se jim narodí první miminko. Petře se podařilo těhotenství velmi dobře utajit, přitom je už v šestém měsíci. Zda to bude kluk, nebo holka pár zatím tají. Novinku už ale oznámili kolegům v divadlech.

Aktualizováno Pondělí, 20 Červenec 2020 08:48
Celý článek...
 
Hvězdy DRBu vydraží lapače snů během představení VINETŮŮŮ! pro Nadační fond Pečovatel PDF Tisk Email
Středa, 24 Červen 2020 07:15

alt

Vlastnoručně vyrobené lapače snů od herců i vedení Divadla Radka Brzobohatého budou 19. září během představení rodinné komedie VINETŮŮŮ! vydraženy ve prospěch Nadačního fondu Pečovatel, se kterým divadlo dlouhodobě spolupracuje. Projekt divadlo společně s plány na letošní léto a podzim představilo 22. června v pražské Papilonii.

Aktualizováno Čtvrtek, 25 Červen 2020 05:01
Celý článek...
 
Chinaski a Ewa Farna zahrají plnohodnotné online koncerty v karanténě PDF Tisk Email
Pátek, 01 Květen 2020 11:17

alt

Jedna z nejpopulárnějších českých kapel,·Chinaski, odehraje první plnohodnotný online koncert od začátku pandemie. Společně se zpěvačkou·Ewou Farnou vystoupí v rámci akce Víkend pro seniory s podtitulem Tahle země je i pro starý. Cílem přímého přenosu, který odvysílá internetová televize Mall.tv, je podpořit seniory patřící k nejvíce ohroženým nemocí Covid-19. Sbírku i rozdělení jejího výtěžku zaštítí·Nadace Krása pomoci.

Aktualizováno Sobota, 02 Květen 2020 12:37
Celý článek...
 
Petr Kotvald jde proti času PDF Tisk Email
Pondělí, 27 Duben 2020 06:54

alt

V minulém roce oslavil neuvěřitelnou šedesátku. Dokázal snad zastavit čas? Jak to vlastně dělá, že je pořád v tak výborné formě? „Mám prostě zatím štěstí, že jsou geny a zdraví na mojí straně. Snažím se cítit dobře a šťastný a vědomě si neubližovat,“ prozradil svůj recept na věčné mládí interpret.

Aktualizováno Úterý, 28 Duben 2020 06:28
Celý článek...
 
Divadelní představení Meda, letos opět na nádvoří Musea Kampa PDF Tisk Email
Středa, 22 Duben 2020 20:15

V letošním roce představí v hlavních rolích Tereza Ramba a Pavla Beretová, které se budou v roli Medy Mládkové alternovat.

Meda Mládková. Dcera, tanečnice, sběratelka, kurátorka, manželka, mecenáška, bojovnice, nakladatelka. Především ale také žena. Žena, která již desítky let inspiruje český národ. V jejím životě se odehrála řada významných událostí. Bylo jich tolik, že je až nepředstavitelné je shlédnout ve dvou a půl hodiny trvajícím představení.¨

Aktualizováno Čtvrtek, 23 Duben 2020 07:18
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 54

Reklama

Banner