Novinky

Po všech jarních koronavirových peripetiích, konečně představil prezident soutěže Muž roku David Novotný dvanáctku urostlých finalistů letošního ročníku. Mladí muži, kteří prošli sítem tří castingů, se do jednoho dostavili do prostor MKMM studia v Žitné ulici u producenta Gabriela Grillottiho, kde na ně čekali jejich ambasadoři a informací lační novináři.

Divadlo
Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách PDF Tisk Email
Neděle, 08 Květen 2022 16:51


Ať se vám to líbí nebo ne, jste moderní opice, které ovládají svět prostřednictvím počítačů. Váš vývoj trval 100 milionů let. Ale civilizace a vztahy, jak je žijete teď, se vyvíjely jen pár tisíc let. Vaše genetická výbava je zastaralá. A v tom je váš problém! – Estrogen.

Aktualizováno Pondělí, 09 Květen 2022 07:29
Celý článek...
 
Branický zázrak. Protančit se s lidmi bez domova zpátky k radosti ze života PDF Tisk Email
Pátek, 22 Duben 2022 07:53

alt

Humorná nadsázka, originální autorská hudba, hravá choreografie i netradiční pojetí společenských i ryze osobních témat. Nový divadelní muzikál Branický zázrak Jana Svěráka a Tomáše Kluse bude uveden hned na dvou divadelních scénách. Předpremiéry proběhnou od 2. května na Letní scéně Voděrádky a slavnostní premiéra pak 17. května v Divadle Na Fidlovačce.

Aktualizováno Sobota, 23 Duben 2022 11:34
Celý článek...
 
Návrat crazy muzikálu Láska je láska do Divadla Lucie Bílé PDF Tisk Email
Pátek, 15 Duben 2022 07:56
Lucie Bílá uvede ve svém divadle svoji srdcovku. Opět po dvanácti letech!
Nově zrekonstruované Divadlo Lucie Bílé hlásí návrat muzikálové produkce. Jako první hudební titul si scéna v pražské Karlově ulici vybrala komedii Láska je láska, jež se skládá z jedenadvaceti hitů zpěvačky Lucie Bílé. Ta se zároveň představila v hlavní roli.
Aktualizováno Pondělí, 18 Duben 2022 09:52
Celý článek...
 
Komedie Na Zlatém jezeře se Simonou Stašovou a Ladislavem Frejem PDF Tisk Email
Neděle, 03 Duben 2022 17:14

na zlatem jezera archiv Simony Stasove 2

V loňském roce měla premiéru divadelní hra, Na Zlatém jezeře se Simonou Stašovou a Ladislavem Frejem v hlavních rolích.·V kouzelném prostředí na březích Zlatého jezera tráví léto starší manželé. Věčně brblající, nepraktický a naschvál i doopravdy zapomínající profesor v penzi Norman a jeho chápající žena Ethel, starající se o muže i domácnost s neutuchajícím půvabem a noblesou. Příjezd dcery Chelseay s partnerem a jeho tvrdohlavým synkem Billym pomůže Normanovi vystoupit náhle z letargie a všechny zaskočí svým příkladem: Vždycky je čas za život, i ten nejobyčejnější, začít se znovu prát.

Aktualizováno Úterý, 05 Duben 2022 07:22
Celý článek...
 
Po dvou odkladech dorazí a-ha na svůj první český koncert. 35 let hitu Take On Me oslaví v O2 areně 1. května PDF Tisk Email
Neděle, 03 Duben 2022 06:33

a-ha

Legendární norská popová skupina a-ha míří na jaře do Prahy v rámci svého evropské turné, které musela kvůli pandemii dvakrát odložit. V pražské O2 areně nakonec zahraje v neděli 1. května. S sebou přiveze program zasvěcený pětatřicátému výročí od vydání jejich nejslavnějšího alba Hunting High and Low, ze kterého pochází i celosvětový megahit Take On Me.

 

Aktualizováno Neděle, 03 Duben 2022 10:07
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 62

Reklama

Banner