Novinky

Naše země nabízí nespočet krásných míst, které stojí za to vidět a prozkoumat a stejně tak jsou to i lázeňská města, která mají styl a člověka zavádí spíše do doby první republiky. Lázeňský pobyt tak lidé mohou využít nejen pro utužení svého zdraví, ale i pro odpočinek a energii

Kultura
Taneční show na divadle představila letošní soutěžící PDF Tisk Email
Pondělí, 18 Září 2023 06:37

Projekt Roztančené divadlo z dílny autorské dvojice Martin Šimek & Tereza Řípová se před sedmi lety poprvé představil v Městském divadle Mladá Boleslav. V sobotu 25. listopadu se na stejném místě uskuteční již VII. ročník, který nabídne průřez hitů ze sedmdesátých let. Moderátorskou dvojicí budou Petr Mikeska a Jitka Asterová. Do poroty usednou bývalí reprezentanti této exkluzivní soutěže herci Berenika Kohoutová, Jan Řezníček, zpěvačka Anna Julie Slováčková, dále pak herečka Petra Hřebíčková a moderátor Josef Mádle.

Aktualizováno Úterý, 19 Září 2023 07:43
Celý článek...
 
Na značky: StarDance se vrací. Po dvanácté. Na obrazovky poprvé vtančí 14. října PDF Tisk Email
Neděle, 17 Září 2023 06:31

alt

Už za měsíc odstartuje dvanácté pokračování taneční soutěže StarDance. O titul královny a krále parketu se i tentokrát utká deset párů, které bude hodnotit tříčlenná porota a tradičně i diváci u obrazovek České televize. První přímý přenos odvysílá Jednička v sobotu 14. října, závěrečný pak o dva měsíce později 16. prosince. Součástí letošní řady bude i jubilejní stá epizoda a také charitativní díl. Slavnostními večery provede oblíbená moderátorská dvojice Tereza Kostková a Marek Eben.

Aktualizováno Úterý, 19 Září 2023 07:39
Celý článek...
 
Český slavík odstartoval hlasování. Na galavečeru se bude vzpomínat také na Vaša Patejdla PDF Tisk Email
Sobota, 16 Září 2023 06:28

alt

Český slavík vstupuje do sedmé dekády své existence. Televize Nova dnes spustila hlasování v anketě, která celosvětově patří k jedné z těch s nejdelší tradicí. Hudební fanoušci budou moci hlasovat až do půlnoci 12. ĺistopadu a jeden z hlasujících opět vyhraje luxusní osobní vůz. Jména nejoblíbenějších hudebních interpretů se diváci TV Nova dozvědí v přímém přenosu z galavečera v pátek 24. listopadu. Na podiu se v roli vystupujících i předávajících představí špička českého kulturního a společenského světa.

Aktualizováno Úterý, 19 Září 2023 07:36
Celý článek...
 
Mladí ladí jazz slaví 15. narozeniny novým festivalem v Holešovické tržnici PDF Tisk Email
Čtvrtek, 14 Září 2023 06:25

Acid Arab / Foto  Guillaume Durand

Říjnový festival Mladí ladí FEST zveřejnil kompletní sestavu účinkujících. K hvězdným jménům světové jazzové a experimentální scény přibyli francouzsko-alžírští Acid Arab kombinující elektronickou hudbu s tradiční arabskou kulturou, novozélandský zpěvák a producent Noah Slee a český skladatel, producent a DJ Aid Kid známý spoluprací s Lenkou Dusilovou, Katarzií nebo zvukovým inženýrem Pjonim.
Aktualizováno Úterý, 19 Září 2023 07:26
Celý článek...
 
HARLEJ vypustil nový singl Tak mi zavolej i s „výbušným“ videoklipem! PDF Tisk Email
Úterý, 12 Září 2023 06:09

alt

Skupina Harlej zveřejnila před vydání nového studiového alba další singl. Skladbu Tak mi zavolej doprovází doslova „výbušný“ klip.

Aktualizováno Úterý, 12 Září 2023 06:13
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 178

Reklama

Banner