Novinky

Dopřejte si podzimní relaxaci v Mariánských Lázních s novou internetovou službou, která vám ušije dámský, wellness, romantický nebo golfový pobyt přesně na míru. V Mariánských Lázních vznikla unikátní služba, která vám ušije pobyt přímo na míru. Stalo se vám někdy, že jste přijeli do města díky slevovým portálům a nakonec jste zjistili, že hotel ve městě vůbec není? Nebo že nesplňuje vaše očekávání?
Kultura
Václav Vydra létal u stropu a ministr spravedlnosti skončil ve vězení! PDF Tisk Email
Sobota, 18 Červen 2022 19:23

Oblíbený herec Václav Vydra je již několik let králem České pohádkové akademie. „Naše pohádková vláda je jednou z největších na světě, máme už 26 ministrů. Novým ministrem pohádkové spravedlnosti jsem dnes pasoval zpívajícího právníka Ivo Jahelku.

Aktualizováno Neděle, 19 Červen 2022 21:54
Celý článek...
 
Petr Batěk s Lucií Vojtovou ladí formu do filmu PDF Tisk Email
Pátek, 17 Červen 2022 21:14

Petr Batěk a Lucie Vojtova

 

Čerstvý padesátník Petr Batěk s Lucií Vojtovou ladí formu do filmu. Podpořit charitativní projekt přijeli Hana Gregorová, Pavel Mang i režisér nového filmu o cirkusu Artur Kaiser.

Aktualizováno Neděle, 19 Červen 2022 20:52
Celý článek...
 
Festival Struny podzimu mění název na Prague Sounds, důraz na kvalitu zůstává. Letos o tom přesvědčí Nils Frahm, Laura Mvula, Ghostpoet, jubilující Jiří Stivín a další PDF Tisk Email
Pátek, 17 Červen 2022 12:10

Festival Struny podzimu mění název na Prague Sounds a představuje letošní program

Festival Struny podzimu mění název na Prague Sounds. Není se čemu divit, festival za čtvrtstoletí existence svůj původní název výrazně přerostl. Dávno už na něm nezní jen struny, ale důsledně kurátorovaný výběr hudby bez ohledu na žánry. Letos to od 23. října do 24. listopadu potvrdí neoklasický klávesový mág Nils Frahm, charismatická zpěvačka Laura Mvula, svébytný vládce slova Ghostpoet, jazzové all-star kvarteto Redman – Mehldau – McBride – Blade, bubeník Makaya McCraven přezdívaný „beat scientist“, průkopníci akustického techna Brandt Brauer Frick Ensemble nebo jubilující legenda Jiří Stivín.

Aktualizováno Neděle, 19 Červen 2022 20:38
Celý článek...
 
Letní Paramount MAX kino opět přinese oblíbené filmové evergreeny PDF Tisk Email
Středa, 15 Červen 2022 20:20

alt

Čtvrteční večery budou v průběhu celého léta na střeše Centra Černý Most opět patřit filmům. Oblíbené Paramount MAX kino letos startuje již 30. června, a to tematicky. Děti ke konci školního roku odmění promítáním filmu SpongeBob v kalhotách, ke kterému bude navíc celé odpoledne v prostorách nákupního centra připraven zábavný program. Dospělé diváky pak v dalších osmi večerech čekají oblíbené filmové evergreeny.

Aktualizováno Neděle, 19 Červen 2022 20:16
Celý článek...
 
Zájezd snů: Na Krétě bylo zemětřesení, v Itálii hořel hotel, v Šanghaji jsem se ztratila PDF Tisk Email
Sobota, 11 Červen 2022 09:35

halinapawlovskakvetiny

Ať otevřete novou knihu Haliny Pawlowské kdekoliv, rázem vás přenese na dovolenou plnou barevných zážitků a nečekaných postřehů. Zájezd snů je knížka povídek, ve kterých hraje hlavní roli cestování a konkrétní místa ve světě i u nás. A nenajdete v ní jen rady a nečekané pointy, ale i moudré postřehy a hodně optimismu a smíchu.

Aktualizováno Sobota, 11 Červen 2022 13:19
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 151

Reklama

Banner