Novinky

Masáže Sabai - udělejte ještě dnes, něco pro pohodu své duše a těla. SABAI je thajský výraz pro pohodu a relaxaci. Odpočinek a čas věnovaný vlastní regeneraci, který mohu sdílet sám nebo s někým blízkým. Koncepce masáží Sabai vychází z tradiční východní péče o tělo, která se za tisíce let nezměnila a díky zdravotním benefitům je v dnešní době stále populárnější.

Krásné vlasy jako ze salonu PDF Tisk Email
Sobota, 22 Červen 2019 11:27

alt

Dáváte přednost kvalitě, ať už jde o jídlo, péči o své zdraví i krásu? Proto se stále více lidí zajímá o složení výrobků, které pro svůj každodenní život používají. Pokud jde o péči o vlasy, chcete produkty bez zbytečných škodlivých přísad a sázíme na složení s přírodními složkami?

 

Přesně těmto požadavkům odpovídá nová řada vlasové péče Syoss Pure bez silikonů, minerálních olejů a umělých barviv. Díky ní získáte krásné vlasy jako ze salonu a příjemný pocit každý den.

alt

Přírodní péče

Syoss Pure je první řada poskytující profesionální výsledek, která využívá své odborné zkušenosti ze salonu a nabízí čisté a jednoduché produkty pro péči o vaše vlasy. Neobsahují takové složky, jako jsou například silikony, minerální oleje nebo umělá barviva. Zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí. Kvalitu produktů potvrzují certifikáty EU Ecolabel a ECARF, kterými jsou označovány produkty, jež minimalizují množství alergenů a mají snížený dopad na životní prostředí během celého životního cyklu. Obaly produktů jsou navíc vyrobené z 25 % recyklovatelných materiálů.

Vaše vlasy potřebují vypadat nádherně a zdravě – nic víc a nic míň! Zvolte si proto pro péči o své vlasy takovou variantu, která bude vyhovovat jejich kvalitě a potřebám.

Syoss Pure nabízí tři varianty

Syoss Pure Volume dodá vlasům objem, Syoss Pure Smooth pro uhlazení a Syoss Pure Fresh pro svěžest. Každá z variant je k dispozici jako micelární šampon a nezatěžující balzám. Varianta Syoss Pure Smooth pro uhlazené vlasy navíc obsahuje regenerační masku, která je určena pro normální až nepoddajné vlasy.

Co jsou micely?

Jsou to mikroskopické molekuly, které na sebe jako magnet přichytí z vlasů všechny druhy nečistot, včetně zbytků stylingu nebo kožního mazu. Vlasy přitom čistí velice jemně a snadno se smývají. Všechny produkty řady Syoss Pure mají přírodní a lehkou ženskou květinovou vůni čerstvých hrušek, grapefruitů a fialek, která se pak po kontaktu s vodou mění na aroma jemných frézií, lilií a melounu.

Aktualizováno Neděle, 23 Červen 2019 21:42
 

Reklama

Banner