Novinky

V Aquapalace Praha opět po roce začíná osvětová akce Týden saunování. V pořadí již 7. ročník s názvem „Sauna pro zdraví“ upozorní na prospěšnost prohřívání pro lidský organismus. U příležitosti jeho zahájení představil novinky a trendy z oboru předseda České asociace saunérů Pavel Hofrichter.

Pečující řada od Gliss Kur pro vlasy ve znečištěném městském prostředí PDF Tisk Email
Pátek, 07 Prosinec 2018 08:02

alt

Se stresem a uspěchaným životním stylem se vypořádat můžeme, ale těžko ovlivníme stav špinavého ovzduší, které nás obklopuje. Přitom prach, výfukové plyny a další nečistoty mají prokazatelně negativní vliv na naši pleť i vlasy. V kombinaci s UV zářením vedou k vysušování pokožky hlavy, vlasy jsou pak tenké, lámavé a náchylné k poškození. Řešením je správná péče.

 

Proto Gliss Kur přichází s první řadou pečující vlasové kosmetiky proti znečištění Gliss Kur Purify & Protect, která chrání vlasy před negativními vlivy života ve městě.

Ochrana proti znečištění

Nová řada Gliss Kur Purify & Protect proti znečistění nabízí ultralehkou recepturu s keratinovým sérem a výtažky ze semen moringy, což je rostlina známá díky svým schopnostem vázat na sebe nečistoty. Na povrchu vlasů dokáže vytvořit neviditelný film, který následně chrání vlasy před okolními vlivy jako jsou znečištěné ovzduší a prach.

Rostlina moringa (Moringa Oleifera), pochází ze severní Indie, kde je již dlouhá léta ceněna pro své antioxidační a čisticí účinky. Semena se získávají ze zralých lusků této rostliny a v Indii se používají například k čištění vody. Extrakt z těchto semen v receptuře řady Gliss Kur Purify & Protect poskytuje vlasům ochranu před znečištěním a škodlivinami. Keratinové sérum regeneruje stávající poškození vlasů a přispívá k jejich posílení a ochraně. Vlasy jsou pak po použití produktů Purify & Protect krásně hebké, zářivé a vyživené.

alt

Portfolio řady Gliss Kur Purify & Protect

  • Šampon Gliss Kur Purify & Protect – čistí vlasy, které byly vystaveny působení znečištěného ovzduší a napravuje škody způsobené volnými radikály v atmosféře.
  • Balzám Gliss Kur Purify & Protect – chrání vlasy před působením nečistot ve vzduchu, vyhlazuje je a napravuje škody způsobené volnými radikály.
  • Ochranný sprej Gliss Kur Purify & Protect – vytváří na vlasech ochranný film, který odpuzuje prach a další nečistoty obsažené ve vzduchu. Zanechává vlasy krásné, zdravé a bez známek stresu. Je ideální pro každodenní použití. Můžete jej aplikovat ráno, než vyrazíte do práce a vzít ho s sebou do kabelky a znovu použít, než se na konci dne vydáte domů.
Aktualizováno Čtvrtek, 03 Leden 2019 08:10
 

Reklama

Banner