Novinky

 

Moderátorka a pohledná maminka Kateřina Kristelová dostala prestižní nabídku na focení sexy fotek do pánského časopisu a na odvážnějších fotkách bude pózovat i se svým manželem, hokejistou Martinem Tůmou. Focení atraktivního páru, který vychovává půlroční Claudii, proběhne již v dubnu a Katka se rozhodla předvést se v co nejlepší formě a bez jakýchkoliv kilogramů navíc. Kristelová úspěšně bojuje s kilogramy a půl roku po porodu se jí podařilo zhubnout celkem šest kilogramů ve spolupráci s centrem bezbolestné liposukce.
Chcete mít zářivou a zdravou kštici i v létě? PDF Tisk Email
Neděle, 29 Červenec 2018 16:52

alt

Matné, suché prameny, kterým chybí lesk, síla a vitalita trápí mnoho žen. Řešením je, že si necháte vlasy výrazně zkrátit. Jenže to by byla škoda! Mnohem jednodušší je začít používat správnou vlasovou kosmetiku. Oblíbená značka Gliss Kur představila ošetřující regenerační bezoplachové spreje Gliss Kur Beauty Milks.

 

alt

Rychlá regenerace

Nemastná a lehká receptura regeneračních bezoplachových sprejů Gliss Kur Beauty Milks obsahuje mléčný protein a nektar z květů. Vlasy vyživuje a poskytuje jim zdravě vypadající lesk a okamžitou vitalitu. K dispozici jsou dvě varianty – pro regeneraci nebo lesk vlasů. Nechte své vlasy opět zazářit!

Těžko se vyhnete vnějším vlivům, které negativně působí na vaše vlasy a vybírají si svou daň. A nejde jen o sluneční paprsky, které je zatěžují teď v létě. V potaz musíte vzít i každodenní styling, barvení nebo nečistoty z ovzduší. Každodenní život může být zkrátka stresující a vlasy se s tím musí nějak vypořádat. Je načase, abychom vlasům něčím také prospěli. Regenerační bezoplachové spreje Gliss Kur Beauty Milks jsou pro vaše vlasy to pravé řešení. Vyberte si jednu z variant, která bude odpovídat potřebám vašich vlasů.

Gliss Kur Beauty Milk Glossing je přípravek určený pro poškozené a zatěžované jemné vlasy. Nabízí recepturu s vyživujícími mléčnými proteiny vyvinutou speciálně pro extra jemné vlasy bez lesku. Díky tomu zajistí jejich regeneraci, zkrášlí je a nádherně rozzáří.

Gliss Kur Beauty Milk Repairing je přípravek určený pro poškozené a suché vlasy, která přesně zacílí na poškozená místa vlasu a zajistí jejich regeneraci do hloubky. Vlasy tak budou hebké a zářivé.

  • Tyto jemné ošetřující spreje krémové konzistence kombinují mléčný protein s esenciálním nektarem z květů. Začnou působit ihned po aplikaci. Jejich mimořádně odlehčená receptura dodává vlasům jemnost a lesk, aniž by je zatěžovala nebo zanechávala pocit mastnoty. Vlasy nejen, že vypadají zdravěji a leskleji, ale jsou silnější a hladší. Spreje není třeba oplachovat.
Aktualizováno Úterý, 31 Červenec 2018 07:00
 

Reklama

Banner