Novinky

Jste unavení z práce, bez energie a hlavou se vám honí miliony věcí, které je potřeba zařídit? V tomto momentu byste měli vyrazit na thajskou masáž a nechat zrelaxovat tělo i mysl. Thajské masáže v samém srdci Prahy!

Přírodní kosmetika, která pomáhá v boji proti celulitidě PDF Tisk Email
Neděle, 07 Listopad 2021 12:05
guam

Společnost Deadia Cosmetics přináší do Česka italskou přírodní kosmetiku GUAM, která pomáhá především v boji s celulitidou. Působí prostřednictvím nejrůznějších zábalů, krémů, gelů a dalších účinných produktů na bázi přeměny tepla na vzdálené infračervené paprsky či alternací dvou různých teplot pomáhají odvodňovat tkáně a zpevňovat pokožku.

 

Zároveň nabízí linie pro odvodnění, formování postavy, paltleťovou a vlasovou řadu a v neposlední řadě inovativní funkční outfity, které rovněž nejrůznějšími způsoby pomáhají formovat postavu či odbourávat celulitidu.

Novinkou pro tuto sezónu je pak řada „CRYO SLIM“, která uleví unaveným a ztěžklým nohám, vyhlazuje pokožku a rovněž omezuje celulitidu.

Obvazy GUAM Cryo Slim

Praktické obvazy (na titulním obrázku) se hodí kdykoliv vás trápí pocit těžkých a unavených nohou, ať už v letním horku nebo jednoduše po dlouhém prochozeném dni. Jsou totiž napuštěné blahodárnou směsí mořských řas GUAM, mořské vody a výtažků z lékořice, břízy, přesličky a dalších léčivých bylin a rostlin.

Jejich příjemně chladivý efekt uleví unaveným nohám a také podpoří mikrocirkulaci v podkoží, čímž pomáhá odvádět z tkání přebytečnou vodu a vyhlazovat celulitidu.

altNespornou výhodou těchto obvazů je možnost je používat opakovaně díky speciálním chladivému séru Cryo Slim, kterým je po každém použití opětovně napustíte.

Chladivé sérum GUAM Cryo Slim

Náhradní balení chladivého séra GUAM Cryo Slim prodlouží účinnost vašich obvazů. Můžete jím obvazy „dobít“ a opětovně je tak použít.

Čím více séra použijete na doplnění obvazů, tím výraznějšího účinku dosáhnete.

altCryogel GUAM na nohy

Cryogel GUAM se vyznačuje příjemným chladivým účinkem. Dodává pocit svěžesti unaveným a ztěžklým nohám.

Kromě toho však také podporuje krevní oběh v podkoží, čímž napomáhá odvádění přebytečné vody.

Díky přírodním výtažkům také působí antioxidačně a pomáhá zpevňovat pokožku nohou a zlepšovat její celkový tón a pružnost.

Společnost Deadia Cosmetics přináší do Česka italskou přírodní kosmetiku GUAM, která pomáhá především v boji s celulitidou.

Veškeré produkty naleznete na www.deadiacosmetics.cz

Aktualizováno Neděle, 07 Listopad 2021 12:10
 

Reklama

Banner