Novinky

Pozitivní lidé mají život mnohem jednodušší než ti negativní a vše jim jde lépe od ruky. Že mezi pozitivisty nepatříte? Naučíme vás milovat život! Pracujte na tom, aby vaše vidění světa bylo co nejvíce pozitivní. Začněte přečtením našeho desatera, které sestavila PhDr. Iva Málková – přední česká obezitoložka a také psycholožka, která tvrdí, že vše, co v životě chceme, začíná v hlavě – nejen hubnutí!
Lady Dermacol slaví 88 let: Žena, jejíž make-up dobyl Hollywood PDF Tisk Email
Úterý, 27 Duben 2021 17:16

alt

Zakladatelka dnes již celosvětově známé české rodinné značky Dermacol, Olga Knoblochová, oslavila své 88. narozeniny. I přes takto úctyhodné číslo byste Lady Dermacol její věk určitě nehádali, přestože za sebou nemá ani jeden estetický zákrok. Je totiž živoucím důkazem toho, že zdravý životní styl, optimismus a důkladná péče o tělo a duši jsou tím pravým elixírem mládí. Lady Dermacol přišli popřát majitelé značky manželé Věra a Vlado Komárovi, Iva Kubelková, Olga Lounová, Barbara Nesvadbová, Beata Rajská, Jaroslav Svěcený, Zdeňka Žádníková-Volencová, Eva Špačková.

 

3 Manželé Komárovi s paní Olgou FDS2320

Kosmetička Olga Knoblochová má k dekorativní i pěstící kosmetice celoživotně kladný vztah. Jejím krédem je ráno vstát, nalíčit a učesat se a teprve poté jít budit ostatní členy rodiny. Má totiž vyzkoušeno, že když je žena upravená, cítí se dobře a sebevědomě, nic jí za celý den nerozhodí. Asi to funguje, protože Lady Dermacol nepotkáte jinak než se zářivým úsměvem na tváři.

alt

Olga Knoblochová se v 60. letech minulého století spolu s filmovými ateliéry Barrandov podílela na vývoji a vzniku prvního produktu, jež dostal jméno Make-up Cover a jeho kosmopolitní název zanedlouho dostihla i jeho mezinárodní sláva – brzy po jeho uvedení na trh koupily licenci i ateliéry v Hollywoodu. „Velice si vážím těch, jejichž tvorba není pomíjivá. Formule, kterou Olga přinesla na trh stejně jako ona nestárne – miluje ji i moje osmnáctiletá dcera. Zároveň si cením někoho, kdo tak přirozeně ctí ženskost a pomáhá bližním,” vyjadřuje se spisovatelka a novinářka, Barbara Nesvadbová.

gratulace od srdce FDS2619

Lady Dermacol je stále nedílnou součástí image značky a podílí se na některých kampaních, otěže vedení značky však již předala do rukou současné ředitelky značky, Věry Komárové. „Olga Knoblochová je pro mě dokonalou profesní maminkou a naučila mě důležité zásady používání a vývoje kosmetiky. Její neskutečné a neúnavné nasazení pro mě bylo velkou inspirací a její život a zkušenosti mě doprovázejí od začátku mé práce pro značku Dermacol,“ říká Věra Komárová, současná spolumajitelka značky Dermacol. Olga slaví narozeniny v roce, kde značka Dermacol prožívá své 55. výročí. Olga od značky Dermacol dostala k narozeninám náhrdelník z růžového zlata s 33 diamanty. O dalších 5 diamantových náhrdelníků si můžete zasoutěžit nákupem pleťových krémů označených výroční etiketou.

6 Iva Kubelková gratuluje FDS2361

Ku příležitosti 88. narozenin Lady Dermacol se v hotelu Aria na Malé Straně točil medailonek o jejím pestrém životě. V malebném hotelu s výhledem na Vrtbovskou zahradu se Olze přálo a zúčastnilo se ho pár jejích blízkých, mezi nimi třeba dlouholetá tvář značky DermacolIva Kubelková„Paní Olga je pro mě nesmrtelnou reklamou na krásu a je pro nás všechny obrovským vzorem. V její přítomnosti vždy načerpám spoustu energie a skvělé nálady,“ s úsměvem vypovídá moderátorka a herečka Iva Kubelková.

Dámská partička ne terase hotelu FDS2767

Herečky mají paní Olgu Knoblochovou v oblibě, vždyť právě pro ně Lady Dermacol vyvíjela svůj první produkt. „Paní Olga je pro mě nesmírně důležitou osobou a živým důkazem, že pracovitost, důslednost a laskavost se z dlouhodobého hlediska vyplácí. A to nejen vůči světu, ale zejména i sobě. Bez ohledu na letopočet, který se píše,“ skládá poklonu herečka Zdeňka Žádníková-Volencová.

alt

Obliba Olgy Knoblochové ale nekončí jen u herců. Svou elegancí a vystupováním připomíná britskou královnu Alžbětu II. a stejně jako ona je vždy perfektně upravená od hlavy k patě. Šaty na speciální příležitosti jí šije známá česká návrhářka Beata Rajská, která se také zúčastnila natáčení. „Jsem nadšená, pokud mohu “udělat rám” pro šarm osobnostem, jako je právě paní Knoblochová. Růžové odstíny posilují její ženskost a šmrnc. Víte, co je mě největší odměnou? Když mi paní Olinka kdykoliv zavolá a řekne pár hezkých slov plných energie. Co se týká ženskosti; myslím si, že byla a je vzorem spoustě žen,“ komentuje jejich dlouholetou spolupráci návrhářka.

Briliantový náhrdelník v ceně mnoho desítek tisíc který paní Knoblochovádostala k narozeninám od maželů Komárových FDS1770

Nejen ženy jsou obdivovatelkami elánu a životní energie paní Knoblochové„S velkou radostí jsem přijal pozvání Věry Komárové, abych prostřednictvím tónů mých houslí z roku 1752 popřál paní Olze, která je opravdovou a skutečnou dámou. Žijeme v době, která ničí kulturu všeho druhu. Paní Knoblochová je jasný příklad, že píle spojená s výraznou osobností, společenským a kultivovaným nadhledem, je tou správnou cestou do budoucnosti,“ obdivuje Lady Dermacol známý český houslista Jaroslav Svěcený.

alt

Foto: archiv Věry Komárové a značky Dermacol

Aktualizováno Úterý, 27 Duben 2021 17:40
 

Reklama

Banner