Novinky


 

Jak zhubnout a jak si pevné a štíhlé tělo udržet – oblíbené konverzační téma žen a dívek. Stejnou otázku ovšem řeší i mnozí muži, jen o ní nemluví tak často a hlasitě. „Hubnutí se obecně spojuje spíše s ženami, ale 40 % klientů v našem Komplexním programu zdravého hubnutí jsou muži,“ potvrzuje  výživová poradkyně Monika Divišová.
Zahřejte se božskou koupelí nebo masáží PDF Tisk Email
Čtvrtek, 26 Prosinec 2019 09:48

alt

Blíží se Silvestr a pak brzy svátek sv. Valentýna a s ním i lámání si hlavy s dárkem pro vaši drahou polovičku. Přijdete letos s něčím speciálním, nebo to znovu skončí u čokoládové bonboniéry? Nechte to na nás! Prozradíme vám dva netradiční tipy, které si užijete oba – dokonalý relax při domácí masáži nebo smyslné koupeli s přírodní kosmetikou Kneipp.

 

Zkuste masáž doma

„Domácím masážím i koupelím se často nedostává toho správného uznání a radši dáme přednost wellnesovým lázním nebo masážnímu salónu. V čem je rozdíl? V kvalitní přípravě! A proto tu jsou esenciální oleje Kneipp,“ říká Jana Brychtová.

alt

Jak na domácí voňavou masáž?

Stačí jen příjemné prostředí, svíčky pro romantickou atmosféru, pohodlné místo na ležení, ale hlavně kvalitní olej Kneipp. Během masáže se z něj uvolňují vonné silice, které působí blahodárně na pokožku i na vaše smysly. Masáž si tak užijete oba. K Valentýnu je ideální dárkové balení tří masážních olejů Kneipp. Podle nálady si můžete vybrat ze tří druhů – Mandlové květy s jemnou vůní a cennými vitamíny A a E, Staré dobré časy s výtažky z červeného máku a konopí nebo Ylang-Ylang s vyživující kanangou vonnou.

A jde se na to. V dlaních rozetřete trochu oleje a začněte masírovat. Nejdříve jemnými, dlouhými pohyby pokožku rozehřejte a po chvíli uvidíte začervenalá místa, která značí tuhost a napětí. Na tyto oblasti se zaměřte a příjemnými krouživými pohyby směrem od páteře je uvolněte. Za nedlouho váš partner pocítí úlevu a slastný příliv endorfinů, které se při masáži uvolňují.

alt

Jak na fantastickou koupel?

Musí to být přesně jako ve filmu. Horká lázeň, svíčky a podmanivá hudba. Jednu věc ale v televizi neuvidíte, a to tu nejdůležitější – koupelové oleje. Koupelové oleje Kneipp změní strukturu vody a celou ji provoní. V dárkové sadě jsou opět tři druhy – Mandlový olej se skvělými hydratačními účinky, Antistres s olejem z mandarinky pro intenzivní relaxaci a Hloubkové uvolnění s klidnými tóny santalového dřeva. Speciální směs éterických olejů se díky teplu rozvíří v koktejl živých vůní přírody a dokáží zklidnit i povzbudit mysl. Díky kvalitnímu rostlinnému složení umí blahodárně vyživovat pokožku, která zůstane dlouho po koupeli hebká a vláčná. A navíc nezanechávají mastný filtr ani na vaně.

Více informací o dárkové sadě masážních nebo koupelových olejů Kneipp naleznete na webu www.kneipp.cz. Dárkové sady zde můžete i zakoupit za doporučenou prodejní cenu 139 Kč.

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Prosinec 2019 12:06
 

Reklama

Banner