Novinky

Společně s nabídkou pro rok 2013 naše společnost začala používat označení „Lázeňská jednička Luhačovicích“. „Mnozí to mohou zpochybňovat nebo označovat za povýšené nebo přinejmenším neskromné. Má to ale své opodstatnění. Akciová společnost je stále jednoznačně největším poskytovatelem služeb v Luhačovicích, ale ne jediným.

Rozmazlujte se a vytvořte si své soukromé wellness v pohodlí domova PDF Tisk Email
Úterý, 25 Prosinec 2018 10:54

alt

Ranní probuzení může být mnohem příjemnější, když odstartujete den osvěžující sprchou, která povzbudí vaše smysly. Uvolňující koupel po náročném dnu zase dokáže mysl zklidnit a podpořit potřebnou relaxaci. Teď se svým koupelovým rituálům navíc můžete oddávat s produkty, které hýčkají vaši pleť a dopřejí jí jedinečnou péči. Tradiční značka koupelové kosmetiky Fa splní všechna vaše očekávání a nároky.

 

Přichází na trh s exkluzivní řadou tělové péče Fa Cream&Oil. Speciální kombinace přírodních olejů a bohatých exotických vůní kakaa, květu moringy a magnolie vás příjemně naladí v každém okamžiku dne. Fa Cream&Oil představuje nově i sprchové pěny.

Sprchový gel Cream & Oil Moringa Flower, Fa, 85 Kč/400 ml

Řada Fa Cream&Oil spojuje lehkou texturu a maximální výživu pokožky díky použití přírodních olejů, které jsou přirozeně 100% veganské. Můžete vybírat hned z několika variant provedení. V nabídce je klasické tuhé mýdlo, krémový sprchový gel nebo pěna do koupele.

Vůbec poprvé se v portfoliu společnosti Henkel, výrobce řady Fa Cream&Oil, objevuje unikátní pečující sprchová pěna, která je u zákazníků stále oblíbenější pro svou příjemně lehkou texturu. Sprchová pěna Fa Foam&Oil s prvotřídními oleji vyniká svou krémovou recepturou. Užijte si pocit nekončící hebkosti při koupeli, která vás pohladí po těle i po duši.

Fa Cream_Macadamia

Do řady produktů Fa Cream&Oil patří:

Fa Cream&Oil Moringa Flower

Rostlina jménem moringa olejodárná bývá označována jako strom dlouhého života nebo také jako zázračný strom. Její domovinou je podhůří Himálaje. Obsahuje velké množství živin
a antioxidantů a pro své účinky je hojně využívána v přírodní medicíně. Smetanově bílé květy přecházející do zlatavé až narůžovělé barvy voní podobně jako konvalinky s nádechem medu. Tuto nádhernou vůni si můžete užít díky receptuře Cream&Oil Moringa Flower i vy.

  • Fa Foam&Oil Moringa Flower, sprchová pěna (200 ml) – 89,90 Kč
  • Fa Cream&Oil Moringa Flower, sprchový gel (250 ml /400 ml) – 59,90/84,90 Kč
  • Fa Cream&Oil Moringa Flower, pěna do koupele (500 ml) – 79,90 Kč
  • Fa Soap&Oil Moringa Flower, tuhé mýdlo (90 g) – 17,90 Kč

Fa Cream&Oil Magnolia Scent

Výtažky z květů magnolie pomáhají zmírňovat stavy úzkosti a lidé zklidňující účinky této rostliny znají již po staletí. Vůně magnolie proto dokáže ulevit od všudypřítomného stresu a harmonizovat neklidnou mysl. Mandlový olej pleť navíc dokonale vyživuje.

  • Fa Foam&Oil Magnolia Scent, sprchová pěna (200 ml) – 89,90 Kč

Fa Cream&Oil Cacao Butter Scent

Kakaové máslo nabízí jemnou čokoládovou vůni, která příjemně pohladí naše smysly. Pokud tedy patříte mezi milovníky čokolády, neváhejte sáhnout po některém z produktů řady Fa Cream&Oil Cacao Butter Scent

  • Fa Foam&Oil Cacao Butter Scent, sprchová pěna (200 ml) – 89,90 Kč
  • Fa Cream&Oil Cacao Butter Scent, sprchový gel (250 ml) – 59,90 Kč

FoamOil_Magnolia


Aktualizováno Sobota, 05 Leden 2019 11:21
 

Reklama

Banner