Novinky

Pochroumané kotníky a unavená záda si herec Pavel Trávníček dojel doléčit do centra malebných Jeseníků. Léčebné lázně v Dolní Lipové mu poskytly vše, co potřeboval: klid, pohyb na čerstvém vzduchu, rehabilitační péči a dokonalé wellness. Se Zuzanou Bubílkovou na oplátku klientům Schrothových léčebných lázní zpříjemnili večer svým vystoupením.

Péče o tělo
Nobilis Tilia představuje jedinečné směsi éterických olejů pro ženy PDF Tisk Email
Čtvrtek, 31 Srpen 2023 05:40

alt

V nabidce éterických olejů od Nobilis Tilia najdete tři nové: Bio Smrk černý, Bio Douglaska a Kopaiva. Bio éterické oleje jsou také základem dvou nových a dokonale vyvážených aromaterapeutických směsí – Úleva při PMS a Opora při menopauze. Další novinkou jsou 3 druhy kosmetických mini sad v taštičce z bio bavlny ideální pro cestování: Mini sada Růžová, Mini sada Levandulová a Mini sada Hřebíčková.

Aktualizováno Čtvrtek, 31 Srpen 2023 07:01
Celý článek...
 
Aromaterapeutická kosmetika zrozená z živlů přírody PDF Tisk Email
Pondělí, 22 Květen 2023 10:09

alt

 

Česká značka přírodní kosmetiky Nobilis Tilia přichází s kampaní na podporu značky a komunikací její unikátnosti.

Aktualizováno Pondělí, 29 Květen 2023 06:24
Celý článek...
 
Opalování šetrné k pokožce PDF Tisk Email
Úterý, 09 Květen 2023 19:49

 alt

Česká značka aromaterapeutické kosmetiky Nobilis Tilia nabízí již třetí sezónu přírodní opalovací mléka se silnou ochranu před UVA a UVB zářením. Obsah éterických a rostlinných olejů dodává produktům nejen vůni, zajišťuje i dostatečnou hydrataci namáhané pokožce.

Aktualizováno Pondělí, 15 Květen 2023 08:15
Celý článek...
 
Každá pokožka je krásná. Značka Gillette Venus spustila osvětovou kampaň se známými influencerkami, které sdílí své intimní příběhy kůže PDF Tisk Email
Středa, 03 Květen 2023 06:24

Ženy čelí v dnešní době velkému tlaku na to, aby byly dokonalé a splňovaly leckdy nesplnitelné ideály krásy. Většina z nich se kvůli všudypřítomně propagovanému ideálu cítí nejistě a bojuje se sebepřijetím, a to už od útlého věku. Značka Gillette Venus stojí za každou ženou, bez ohledu na vzhled, tvar těla či pokožku – protože každá žena je krásná taková, jaká je a každá by se měla cítit „ve své kůži“. Proto se Gillette Venus spojila se známými českými influencerkami a v nové kampani společně vyzývají k sebelásce a přijetí naší pokožky takové, jaká je. V osvětové kampani s názvem Na vlastní kůži vyzvala značka české ambasadorky, aby představily své silné stránky a podělily se o náročné příběhy, které se do jejich kůže vepsaly.

Aktualizováno Středa, 03 Květen 2023 06:35
Celý článek...
 
Limitovaná edice od Rituals M´Gouna vás zavede do růžových marockých zahrad. Kdo by odolal? PDF Tisk Email
Neděle, 26 Březen 2023 07:57

Nová limitovaná edice Rituals M’Gouna je poctou marockému Údolí růží jako výraz vděčnosti za rozkvět nádherné krajiny. Úchvatný design růže je  oživený geometrickým ztvárněním růžových okvětních plátků.

Aktualizováno Středa, 29 Březen 2023 05:40
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 24

Reklama

Banner