Novinky

Orlické hory a Podorlicko jsou opravdovým klenotem pro všechny, co hledají klid, únik od stresu a krásnou přírodu. Můžete tu dovádět jako malé děti a zkoušet věci, které by vás ani ve snu nenapadly – třeba takové zimní přírodní wellness v podobě rychlé koupele v řece Orlici u Zemské brány.
Veletrh FOR BEAUTY je v plném očekávání a plný novinek! PDF Tisk Email
Středa, 06 Říjen 2021 09:26

alt

Několikrát zrušený a zároveň dlouho očekávaný jedinečný veletrh krásy FOR BEAUTY je letos jediným veletrhem svého oboru. Proběhne 8. – 9. Října na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

Letošní veletrh bude opravdu jedinečný, nadupaný těmi nejnovějšími trendy v oblasti krásy a péče o zdraví. Návštěvníci se mohou těšit na spoustu novinek a nadupanou show.

Jedním z moderátorů a zároveň autorem, který připravuje část pátečního programu je i známý stylista a vizážista Kája Pavlíček. „Já se na veletrh moc těším, myslím, že všem milovníkům módních trendů už chyběl. Připravil jsem letošní program, který nese název Barvy podzimu. Snažil jsem se o propojení krásy a matky přírody okořeněný o nádherné podzimní barvy. Chci ukázat, že krása je velmi důležitá, ale ještě dokonalejší je, když se propojí s duchovní podstatou, s dobrem a s láskou.“

alt

A na co se mohou návštěvníci těšit? Novinek bude opravdu hodně. Na veletrhu se představí například Beauty Esthetic Prague , která se specializuje na kosmetické a dermato-esthetické zákroky více než 15 let, a kde si návštěvníci v průběhu veletrhu budou moci objednat procedury za skvělé akční ceny.

alt

Další novinkou bude ryze česká přírodní kosmetika značky Bylineo, která vás nadchne nejen svojí účinností, ale i svými originálními názvy. Už jste někdo měl Rudolfovo mazání nebo Jenom krém na oko? Přijďte a vyzkoušejte.

alt

TOP Trend a zároveň další novinka, která bude zajímat především muže, jsou zvyšující boty od společnosti PAT SHOES, které budou předvádět finalisté Muže roku 2021.  Chcete boty, ve kterých budete až o 7 cm vyšší? Přijďte si je vyzkoušet na FOR BEAUTY.

alt

Chcete ochutnat lahodné gely s doplňky stravy pro krásu od společnosti Beauti Jelly, které rozjasní vaši pleť, zpevní vaše nehty a blahodárně působí i na vaše vlasy? Dostavte se na veletrh.

alt

Pokud jste milovníky vína, tak se můžete těšit na skvělá vína s chutí čokolády nebo vanilky. Společnost Jana Grey pro návštěvníky připravila ochutnávku těchto nádherných vín i s možností koupě.

alt

A pro ty, kteří berou své zdraví a krásu opravdu vážně se mohou těšit na prezentaci pražské dentální kliniky MALOCLINIC, která se zaměřuje na komplexní špičkové služby jak v oblasti nadstandardních dentálních zákroků tak i zákroků estetických.

alt

Úplnou novinkou nejen na veletrhu FOR BEAUTY ale i na českém trhu je

JO! CACAO. Jedinečné kakao přímo z PERU v BIO a RAW kvalitě pohladí nejen vaši duši, ale zároveň dodá Vašemu organismu všechny potřebné látky pro vaše zdraví.

Součástí programu FOR BEAUTY bude i prezentace Institutu pro Zdraví a Krásu ADARAYA, které se zaměřuje na komplexní přístup ve spojení krása a zdraví. Dalším zajímavým článkem veletrhu je holistická terapeutka a koučka Kateřina Fadljevičová, která je současně zakladatelkou Czech Holistic Academy, o které se dozvíte právě na veletrhu.

alt

Na podiu v pátek uvidíte i Jaroslavu Šafratovou, majitelku léčivé pyramidy, která vám představí její léčivé, relaxační a očisťující účinky.

alt

Dále se můžete těšit na spoustu zajímavých hostů. Sandra Pogodová na veletrhu pokřtí svoji novou knihu. Dozvíte se, co nového chystá herečka Bára Fišerová.

alt

V pátek se můžete těšit na Dětský balet Praha, na duo SounDay, které vám zahraje na nástroj hand pan, který rozezní vaše srdce a dostane vás do pozitivní vibrace.  Sladkou tečkou budou nádherné písně gospelové zpěvačky Leony Gyongyosi.

alt

TERMÍN KONÁNÍ VELETRHU
8.–9. 10. 2021
OTEVÍRACÍ DOBA VELETRHU
PÁTEK           9.00–18.00
SOBOTA        9.00–18.00
MÍSTO KONÁNÍ VELETRHU

PVA EXPO PRAHA v Letňanech

VSTUPNÉ
 • ZÁKLADNÍ v době konání veletrhu: 150 Kč
 • PŘEDPRODEJ: 120 Kč (dostupné do 7. 10. 2021 do 23:59:59 hodin na www.vstupenky-pva.cz/for-beauty-2021-podzim)
 • ZLEVNĚNÉ: 120 Kč
  – držitel karty Lítačka
  – studenti po předložení studentského průkazu
  – registrovaní po internetu
 • DĚTI do 10 let včetně zdarma
 • ZTP, ZTP/P včetně 1 osoby doprovodu zdarma

 

Dárkové balíčky pro účinkující dodala společnost Dermacol a Beauty Esthetic Prague.

Aktualizováno Čtvrtek, 07 Říjen 2021 09:53
 

Reklama

Banner