Novinky

Krabičková, vajíčková, Atkinsova, podle krevních skupin, tukožroutská, bramborová... Ano, všechna tahle slova, jak jistě správně tušíte, mohou označovat určitý druh diety, které na nás neustále útočí odevšad, kam se podíváme. Už jste ale slyšeli o té, kdy se k hubnutí a udržení váhy využívají mléčné výrobky? Pokud ne, musíte to napravit!

Vychutnejte si péči o pleť PDF Tisk Email
Pátek, 03 Srpen 2018 09:06

alt

Vlasy rychle a snadno rozzáříte kvalitní barvou. Celkový šmrnc dodá a léta ubere vhodně zvolené oblečení. S mladistvým vzhledem pleti, po kterém touží snad každá žena, to však nebývá tak jednoduché. Jen málokomu je do vínku dána pleť, která si pevnost a pružnost zachovává i s přibývajícím věkem. Přinášíme vám tři tipy, jak si péči o pleť vychutnat, v některých případech doslova.

 

alt

Liftea COLAGENOVA HA: Svačinka pro vaši pleť

Péči o pružnou a pevnou pleť si můžete doslova vychutnat s doplňkem stravy Liftea COLAGENOVA HA, který ji vyživuje zevnitř. Vysoký obsah hydrolyzovaného kolagenu Peptan® a kyseliny ExceptionHYAL® přináší ve formě prášku, z něhož snadno připravíte lahodný nápoj s vanilkovou nebo čokoládovou příchutí. Smíchat ho můžete i s jogurtem. Obsažené látky mají příznivý vliv nejen na kvalitu pleti, ale i na normální stav vlasů, nehtů či kloubů. Doporučená maloobchodní cena je 599 Kč za balení obsahující 390 g, které představuje kúru na jeden měsíc. K dostání v lékárnách, prodejnách dm a dalších vybraných drogeriích, nyní také na www.liftea.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

alt

Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+: Moře péče

Zatímco vy si na letní dovolenou u moře možná ještě chvíli počkáte, své pleti můžete už teď dopřát kvalitní mořský kolagen, a to díky doplňku stravy Liftea COLAGENOVA® Hyaluronic+. Mořský kolagen kombinuje v praktické formě tobolek s kyselinou hyaluronovou a výtažky z třešně acerola, která je zdrojem vitamínu C. Ten podporuje normální tvorbu kolagenu pro správnou funkci kostí, chrupavek, ale i zubů. Přispívá také k ochraně buněk před oxidativním stresem. Doporučená maloobchodní cena je 289 Kč za balení obsahující 30 tobolek. K dostání v lékárnách, prodejnách dm a dalších vybraných drogeriích, nyní také na www.liftea.cz. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

alt

Aktualizováno Sobota, 04 Srpen 2018 09:25
 

Reklama

Banner