Novinky

Již od útlého věku by slečny i ženy měly být vedeny k pravidelné intimní hygieně. Preventivní a pravidelná péče o tyto citlivé partie pomáhá předcházet vaginálním infekcím a dodá pokožce dlouhotrvající svěžest a ochranu.

Eva Holubová pokřtila o kapku lepší parfém PDF Tisk Email
Sobota, 10 Listopad 2018 11:35
alt

V jedné z nejstarších pražských čtvrtí se nachází nová restaurace Food Lab, kde se přítomní mohli opájet vůněmi a velmi žhavým videoklipem. V tomto kouzelném prostředí pokřtila herečka Eva Holubová nový parfém Loco Wood, jehož tváří je sexy manžel prezidentky Nadačního fondu Kapky naděje Venduly Pizingerové, Josef Pizinger.

„Jako žena miluji vůně. A v Loco Wood se spojila vůně všeho, co mám ráda, jako je  les, příroda a hory. Jsem ráda, že se manžel vzdal honoráře ve prospěch Kapky naděje, i když to vůbec dělat nemusel. Zato mu patří můj dík,“ řekla Vendula Pizingerová.

Kmotrou parfému byla herečka Eva Holubová. „Vendulu i Josefa mám hodně ráda. Vendulu sleduji už hodně dlouho a obdivuji, jak se poprala s nepřízní osudu,“ svěřila se přítomným Eva.


alt

LOCO WOOD pour femme:

Parfémovaná voda je charakteristická silným tónem černého pepře, který je s lehkostí doplněn o tóny rozkvetlé zahradní růže a divokého kosatce. Jde o smyslnou kombinaci, která bude inspirovat každou ženu. Koupí parfému podpoříte Nadační fond Kapka naděje.

Cena. 1190 Kč

alt
LOCO WOOD  Josefa Pizingera  pour homme :
Parfémovaná voda pro pravého muže. Jde o kombinaci vůně mandarinkové kůry, listů bergamotu a ananasu, která se mísí s tóny muškátů, rozkvetlých karafiátů a fialkových listů. Dokonalou kombinaci podtrhne silná vůně pačuli. Koupí parfému podpoříte Nadační fond Kapka naděje.

Cena. 1190 Kč

Na akci byl pokřtěn videoklip v hlavní roli s Josefem Pizingerem, kde ztvárnil sexy dřevorubce, tímto poslal na trh o kapku lepší parfém. Josef se navíc vzdal honoráře plynoucího z propagace parfému ve prospěch nadace své ženy. Česká firma Love Original Cosmetics, darovala ve prospěch Kapky naděje šek na celých 100 000 korun.

Koupí o kapku lepšímu parfému LOCO WOOD, parfému Josefa Pizingera (manžela Venduly Pizingerové) přispějete Nadačnímu fondu Kapka naděje.

www.loco-company.com

Aktualizováno Sobota, 10 Listopad 2018 12:29
 

Reklama

Banner