Novinky

Krásnou originální vůni podzimu již nemusíte hledat jenom v kuchyni nebo zahradě, úžasné pocity relaxace a uvolnění nyní potkáte také v Saunovém světě Aquapalace Praha, kde právě probíhá saunová sezóna. Pokud vás během dne nekontrolovaně přepadá únava, máte problémy s bledou a popelavou pletí, cítíte v celém těle nepříjemné napětí a trpíte pocity vyčerpání, je pro vás sauna to pravé!

Relaunch ikonické rtěnky Rouge G od Guerlain PDF Tisk Email
Čtvrtek, 21 Červen 2018 09:54

alt

Rty hrají hlavní roli a pro každou ženu se stala naprostou nezbytností rtěnka. Rtěnka G od Guerlain vaše rty zahalí do té nejsvůdnější barvy. Luxusní kosmetiku značky Guerlain zakoupíte v síti parfumérií Douglas, Marionnaud, Sephora, a ve vybraných nezávislých parfumériích.

 

alt

A jaká rtěnka Rouge G vlastně je? Její obal se spíše podobá šperku, je totiž ukryta v unikátním balení s praktickým zrcátkem. Novým hitem je to, že rtěnku si můžete vybrat podle vlastního výběru a k tomu pouzdro se zrcátkem, též podle vlastního výběru! Získáte tak nekonečné možnosti uplatnit svoji kreativitu a vkus.

alt

Složení obsahuje hvězdnou přísadu v podobě rubínového prášku, který vašim rtům dodá oslnivý třpyt. Rtěnka vyplňuje, vyhlazuje a hydratuje rty, je dokonce vítězem kategorie Nejlepší luxusní produkt na rty v CEW Beauty Awards 2010!

Jak Rouge G používat:
Aplikujte jemnými tahy na rty dle potřeby.

alt

Tip vizážisty:
Na rty nejprve naneste podkladovou bázi pod make-up a trochu pudru.
Poté vykreslete jejich konturu tužkou na rty, která zabraňuje nepříjemnému rozpíjení a zaručuje, že barva déle vydrží.
Pečlivě naneste rtěnku.
Otiskněte rtěnku do papírového ubrousku a naneste ji ještě jednou. Díky tomu barva rtěnky vydrží zářivá po dlouhou dobu.

alt

Přijďte na exkluzivní dny do parfumerie Sephora s mezinárodním make-up artistou Sébastianem Poirier, který vám představí nejnovější trendy v líčení a letní novinky značky GUERLAIN. Dále se můžete těšit na krásný dárek a malé občerstvení.

Aktualizováno Úterý, 26 Červen 2018 10:15
 

Reklama

Banner