Novinky

Hektický způsob života, nekonečná pracovní doba, málo spánku, bolest zad, … tak vypadá u řady mužů jejich pracovní den. Jsou rádi, že si občas stihnou jít na chvíli zaběhat a k doktorovi se dostanou opravdu výjimečně. Odpočinek je ale potřeba! Přemíra stresu, málo pohybu a nedostatek času na pravidelné návštěvy lékaře vede k tomu, že se mezi muži často vyskytují nemoci srdce a oběhového systému.

Originální dárky? Seznamte se s Demdaco PDF Tisk Email
Pátek, 19 Květen 2017 21:12

Vše začalo na jaře roku 2005, kdy jsme se my –  Kateřina a Petr Melicharovi – stali oficiálními distributory americké značky Willow Tree. Vše vlastně začalo už o půl roku dřív, tedy v létě 2004.. Od přátel ze Spojených států jsem dostala dárek. Malou nenápadnou krabičku z béžového recyklovaného papíru a v něm… ANDĚLA…

Seděl na zemi, ruce volně spuštěné na kolena, hlavu trochu na stranu a na zádech měl křídla. Neobvyklá křídla z drátků. Působil něžně a okouzloval svou vnitřní silou a vyrovnaností. Po pár měsících jsem věděla, ze potřebuji mít doma dalšího anděla. Petr začal pátrat po zdroji, hledal obchůdek, ve kterém andělé „bydlí“. Zjistil, že v Česku andělé nejsou! Jak je možné, že ještě nikdo nepřišel s myšlenkou anděly prodávat? Čekali snad na nás?

Kontaktovali jsme tedy americkou distribuční firmu DEMDACO… A tady začíná náš americký sen.. Původním záměrem nebylo vytvořit ekonomicky stabilní, silnou  a prosperující společnost. Neměli jsme tajné know- how ani mnohaleté obchodní zkušenosti ani tučný kapitál do začátků. Měli jsme jen vizi. Záměrem  bylo prodávat něco, co přináši radost, potěšení a harmonii.

Na jaře roku 2005 jsme se tedy stali oficiálními distributory firmy DEMDACO pro Českou a Slovenskou republiku. Začali jsme cestovat, vyhledávat nejlepší prodejny v každém městě a vytvářet tak vlastní síť prodejců. Postupem času jsme k Andělům začali přidávat i další produkty, které nás oslovily stejně, jako oni. Rodina DEMDACO se postupně rozrostla o voňavou levanduli a mýdla z Provence, o kosmetiku s přírodními  éterickými oleji, o dokonale hořící vonné svíčky z Ameriky, o prostorové vůně a kosmetiku z Portugalska, o třikrát jemně mleta mýdla ze Skotska, o mýdla z Austrálie a spoustu dalšího.

Každou novou značku, kterou do našeho portfolia zařadíme, pečlivě a s láskou vybíráme. Našim zákazníkům chceme stále, stejně jako na začátku, nabízet produkty, které do jejich životů přinesou radost, potěšení a harmonii. Produkty, které činí jejich domov domovem. V současné době působíme jako velkoobchod a výhradní distributor níže uvedených značek, a to na území České a Slovenské republiky.

S postupným rozšiřováním naší nabídky roste i naše personální vybavenost. O spokojenost našich zákazníků pečuje tým prodejců a obchodních zástupců. Potřebujete-li poradit s výběrem zboží, neváhejte nás kontaktovat. Máte-li zájem prodávat naše produkty ve svém obchůdku, kontaktujte prosím naše velkoobchodní oddělení. Rádi vás navštívíme a seznámíme vás osobně s celou naší produktovou nabídkou, včetně služeb. Nezáleží na tom, zda milujete kosmetiku z Francie, Itálie, Portugalska či Skotska. Důležité je nechat se především hýčkat…

Aktualizováno Neděle, 21 Květen 2017 21:49
 

Reklama

Banner