Novinky

Balneoprovoz nové generace nadchl odborníky. Lázně Luhačovice, a.s., získaly od Evropského svazu lázní jako vůbec první společnost v České republice prestižní certifikát za vítězství v soutěži ESPA Innovation Awards 2016 za nejlepší evropskou inovaci v oblasti léčebného lázeňství.  Stalo se tak na konci května ve francouzských lázních Vichy. Oceněn byl projekt nového balneoprovozu, ve kterém jsou poskytovány uhličité koupele dětským pacientům.

Kosmetika
Zázrak jménem citronová tráva PDF Tisk Email
Čtvrtek, 19 Leden 2023 10:02

alt

Esenciální oleje byly v rituálech krásy využívané od starověku. Už před tisíci lety si lidé všímali, že má jejich omamná vůně pozitivní vliv na smysly, pocit pohody i pokožku. Také značka GERnétic ve svých produktech, zejména těch pro ošetření těla, využívá jejich tajemnou sílu. Jedním z těch nevyužívanějších je esenciální olej z citronové trávy.

Aktualizováno Sobota, 21 Leden 2023 09:54
Celý článek...
 
Otevření salonu Said Kate v devil stylu vzbudilo velký rozruch PDF Tisk Email
Čtvrtek, 01 Prosinec 2022 07:59

alt

Beauty salon, ve kterém se specializují především na prodlužování vlasů, ale nabízejí také kadeřnické služby jako například barvení vlasů, společenské účesy, copánky, dále pak make up, face a bodypainting, kamínky na zuby, laminaci řas a obočí má za sebou tak trochu kontroverzní open day.

Aktualizováno Neděle, 04 Prosinec 2022 21:37
Celý článek...
 
ENVY přináší novou skincare značku SIMPL THERAPY – komplexní péči o každou pleť PDF Tisk Email
Středa, 23 Listopad 2022 06:02
SIMPL THERAPY
SIMPL THERAPY je nová řada, která staví na jednoduché, srozumitelné, a přitom velmi efektivní péči o pokožku bez ohledu na typ, gender a věk.
Aktualizováno Středa, 23 Listopad 2022 07:47
Celý článek...
 
PROKÁZANÝ ÚČINNEK BAHENNÍCH ZÁBALŮ STIMULUJE TVORBU KOLAGENU A ZEŠTÍHLÝ STEHNA O 3 CM PDF Tisk Email
Pondělí, 21 Listopad 2022 12:12

alt

Společnost Deadia Cosmetics přináší do Česka italskou přírodní kosmetiku GUAM, která pomáhá především v boji s celulitidou, a to prostřednictvím nejrůznějších zábalů, krémů, gelů a dalších účinných produktů na bázi přeměny tepla na vzdálené infračervené paprsky či alternací dvou různých teplot pomáhají odvodňovat tkáně a zpevňovat pokožku. Zároveň nabízí linie pro odvodnění, formování postavy, pleťovou a vlasovou řadu a v neposlední řadě inovativní funkční outfity, které rovněž nejrůznějšími způsoby pomáhají formovat postavu či odbourávat celulitidu.

Aktualizováno Úterý, 22 Listopad 2022 08:25
Celý článek...
 
Vstupte do hebe.com a vydejte se na novou cestu ke kráse PDF Tisk Email
Neděle, 13 Listopad 2022 09:28

alt

Nový internetový obchod Hebe vstupuje na český trh s kosmetikou. Hebe.com nabízí 20 tisíc produktů různých značek na jednom místě. Najdete zde širokou nabídku pleťové kosmetiky, asijské, přírodní, dermokosmetiky, dekorativní kosmetiky, ale i vlasové péče, parfémů a mnoho dalších produktů.  Zákazníci se mohou těšit na představení nových světově proslulých značek, kosmetických trendů, rituálů, ale i na inovativní složení produktů. Se značkou Hebe objevíte novou cestu ke kráse.

Aktualizováno Neděle, 13 Listopad 2022 10:46
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 58

Reklama

Banner