Novinky

Někdo už se těší na zimu a s příchodem chladnějších dnů vyhlíží první sníh. Jinému se zase stýká po létě hned, jak skončí a příchod podzimu příliš nevítá. Dana Morávková patří mezi druhou skupinu. Zastihli jsme ji na klinice Petra Clinic a během kosmetického ošetření ji také rovnou vyzpovídali.

Lenovo propaguje v kampani produktovou řadu Yoga PDF Tisk Email
Pátek, 27 Srpen 2021 19:14
Novou řadu budou propagovat především ambasadoři s řad známých osobností a influencerů, zdroj: Lenovo

Lenovo přichází s kampaní na inovovanou řadu Yoga, má zdůraznit prémiovost těchto produktů a propagovat ji bude řada známých osobností a influencerů. Novou řadu budou propagovat především ambasadoři s řad známých osobností a influencerů. Společnost Lenovo představila na konci srpna novou kampaň zaměřenou na produkty řady Lenovo Yoga.

 

Dříve byl název spojen s konvertibilním displejem, který bylo možné otočit o 360° a poté držet přístroj jako knihu, či mít jako tablet. Nová Yoga se ale profiluje jako prémiová značka, model Yoga 9 má kožený povrch, Yoga Slim 7 je v ikonické barvě orchid.Kampaň si klade za cíl zdůraznit, že se nyní Yoga řadí do prémiového prostředí. Nově sem teď míří také tablety, a to konkrétně modely Lenovo Yoga Tab 11 a Lenovo Yoga Tab 13, které jsou vybaveny stojánky a možnost jejich použití je tak širší. Oba tyto tablety podporují stylus a mají 2K displej a řadu dalších možností.

Zákazníci budou soutěžit o speciální potetovaný model od Týny Nezbedy, zdroj: Lenovo

Zákazníci budou soutěžit o speciální potetovaný model od Týny Nezbedy, zdroj: Lenovo

Aktualizováno Úterý, 31 Srpen 2021 21:48
 

Reklama

Banner