Novinky

Nový světový trend: Revoluční koncept zbavování se tuků a zvyšování kondice DietFitness otevírá již třetí pobočku v Praze. Přímo v Nákupním centru Eden ve Vršovicích tak bude možné vyzkoušet tuto ojedinělou metodu kombinující cvičení s výživou a odborným monitoringem těla už od 15. prosince, kdy se nová pobočka slavnostně otevírá.
Sedmá generace Lenovo ThinkPad X1 Carbon: dokonalá kombinace krásy a výkonu PDF Tisk Email
Čtvrtek, 26 Prosinec 2019 12:27
Sedmá generace Lenovo ThinkPad X1 Carbon: dokonalá kombinace krásy a výkonu

Řada ThinkPad pokračuje ve stanovování zlatého standardu mezi notebooky pro byznysové profesionály. Společnost Lenovo představuje sedmou generaci jednoho z nejlehčích, nejtenčích a nejodolnějších byznysových notebooků. Ultrabook ThinkPad X1 Carbon v sobě snoubí krásu v podobě tenkého a lehkého těla s výkonem až osmé generace procesorů Intel Core i7. Novince pak nechybí ani kvalitní zabezpečení.

 

ThinkPad X1 Carbon 7. generace je opět velice lehký. Jeho hmotnost začíná na pouhých 1090 gramech a se svým profilem 14,9 mm je také i úžasně tenký. Jak je u Carbonu zvykem, to nejdůležitější najdete uvnitř notebooku. O perfektní výkon se vám postará až osmá generace procesorů Intel Core i7, paměť až 16GB LPDDR3 a operační systém Windows 10 Pro. ThinkPad X1 Carbon jistě oslní i svým 14palcovým HDR displejem s rozlišením UHD (4k) a technologií IPS s Dolby Vision.

U ThinkPad X1 Carbonu mysleli vývojáři i na kvalitní zabezpečení. Uživatelé tak mají k dispozici vylepšenou čtečku otisku prstů s dotykovým senzorem Match-on-Chip, 720p HD s ThinkShutter. infračervenou kameru pro rozpoznání tváře, funkci PrivacyGuard nebo slot pro zámek Kensigton. Potřebujete mít neustálý přístup k datům? ThinkPad X1 Carbon vám díky bezdrátovému připojení LTE-A zajistí připojení k internetu i ve chvíli, kdy jste mimo dosah Wi-Fi. Také starost o nabíjení je již minulostí, tento notebook má totiž výdrž baterie až 18 hodin.

ThinkPad X1 Carbon 7. generace je na českém trhu dostupný od konce července za cenu od 57 990 Kč s DPH.

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Prosinec 2019 18:37
 

Reklama

Banner