Novinky

Krabičková, vajíčková, Atkinsova, podle krevních skupin, tukožroutská, bramborová... Ano, všechna tahle slova, jak jistě správně tušíte, mohou označovat určitý druh diety, které na nás neustále útočí odevšad, kam se podíváme. Už jste ale slyšeli o té, kdy se k hubnutí a udržení váhy využívají mléčné výrobky? Pokud ne, musíte to napravit!

Posviťte si na to! PDF Tisk Email
Úterý, 23 Říjen 2018 12:16

alt

Stylová čelová svítilna je zrozená pro aktivní sportovce. Vzhledem k její odolnosti proti prachu a vlhkosti a také díky výkonné 3 watové COB LED diodě uvidíte na každý svůj krok jak ve městě, tak i v lese. Popruh je lehce nastavitelný a můžete ho upravit podle velikosti hlavy. Kloub čelovky umožňuje nastavení optimálního úhlu svícení. Svítilna má dva módy intenzity svícení a jeden strobo mód.

 

Přepínat tedy můžete mezi sníženým výkonem či blikáním. Snížením výkonu ušetříte energii a blikání využijete například ve městě, kde můžete zabránit oslňování řidičů. Jako zdroj energie jsou využity tři baterie typu AAA, které zaručí mnohahodinové bezpečné využívání. Doporučená cena 139 Kč

Technické vlastnosti:

Model: SLL 59
LED: COBalt
Materiál: ABS
Funkce: 100 % / 30 % / STROBO / OFF
Napájení: 4,5 V
Typ baterií: 3x AAA
Světelný tok: 120 lm
Doba svícení: 8 h
Dosvit: 25 m
Váha: 47 g
Rozměry: 50 x 36 x 42 mm

Aktualizováno Neděle, 28 Říjen 2018 12:22
 

Reklama

Banner