Novinky

 

Jak co nejvíce oddálit stárnutí a co nejdéle zůstat mladistvý, to by chtěl asi každý z nás. Herečky Regina Řandová, Tereza Bebarová, zpěvačka Míša Nosková, operní diva Pavlína Senič nebo houslistka Markéta Muzikářová už vědí, jak na to. Týká se to i mužů, přesvědčil se o tom také partner M. Noskové Jindřich Čanda.

Canon představil žhavé novinky z jarní kolekce 2011 PDF Tisk Email
Neděle, 13 Únor 2011 11:16

Canon představil 2 nové zrcadlovky, 2 blesky, 4 objektivy, 5 kompaktních fotoaparátů, 5 inkoustových tiskáren s multifunkcí a 6 kalkulaček.


Náš TIP: Zdokumentujte zážitky ze svých cest s maximální podrobností včetně informací GPS pomocí přístroje Canon PowerShot SX230 HS!

 

 

087_08

 

Zdokumentujte své zážitky!

Společnost Canon uvedla na trh výkonný a stylový kompaktní fotoaparát Canon PowerShot SX230 HS, který uživatelům umožní produkovat kvalitní fotografie na cestách.  Je vhodný jak pro dobrodruhy a světoběžníky, tak pro rodinu na dovolené. Canon PowerShot SX230 HS je vybaven přijímačem GPS[i], který umožňuje označování pořízených snímků geografickým souřadnicemi i průběžný záznam trasy, takže po návratu domů se můžete u počítače podívat, kudy přesně jste se pohybovali. Kromě toho obsahuje Canon PowerShot SX230 HS celou řadu dalších pokročilých technologií, díky kterým je opravdu ideálním fotoaparátem na cesty. 

Kompaktní tělo, výkonný zoom

Elegantní a kompaktní Canon PowerShot SX230 HS je nabízen v modrém, růžovém a černém provedení. Navíc se snadno vejde do kapsy, takže je vynikajícím společníkem na cestách. Canon PowerShot SX230 HS dokáže zachytit panoramatické krajinky i vzdálené objekty křišťálově čistě díky širokoúhlému 28mm objektivu s 14násobným optickým zoomem a optickým stabilizátorem obrazu. Obrazový snímač CMOS s rozlišením 12,1 Mpix se postará o to, že kouzlo každého místa na fotografii skutečně vynikne.

Canon PowerShot SX230 HS je rovněž vybaven režimem Canon Smart Auto. Ten automaticky rozpoznává 32 různých scén a podle toho aplikuje optimální nastavení tak, aby bylo za všech okolností dosaženo vynikajícího výsledku bez nutnosti ručního nastavování. Své zážitky z cest tak můžete zaznamenat mimořádně snadno.

Kvalitní snímky i v noci

Ať už fotografujete za dne, po cestě nebo chcete zachytit atmosféru nočního života ve městě, pořídíte díky řešení HS System s přístrojem Canon PowerShot SX230 HS vždy skvělé snímky bez ohledu na vnější podmínky.

HS System využívá těch nejpokročilejších technologií vyvinutých společností Canon k potlačení šumu a rozmazání, díky čemuž lze pořídit kvalitní fotografie i v noci. Své zážitky tak zachytíte kvalitně a s maximálním vykreslením detailů. HS  Systém kombinuje snímač s vysokou citlivostí s výkonnou technologií zpracování obrazu. Výsledkem jsou ostré, čisté a přirozeně barevné snímky.

Canon PowerShot SX230 HS – klíčové vlastnosti a funkce:

  • Vynikající kvalita obrazu i za nízkého osvětlení díky systému HS System a snímači CMOS s rozlišením 12,1 megapixelů
  • Ultraširokoúhlý 28mm objektiv s 14násobným zoomem a optickým stabilizátorem obrazu
  • Označování snímků GPS souřadnicemi a záznam trasy
  • Video v kvalitě Full HD (1080p) s optickým zoomem, stereofonním záznamem zvuku, dynamickým stabilizátorem obrazu a podporou HDMI
  • Kompaktní kovové tělo s širokým 7,5cm displejem PureColor II G LCD se zvýšenou odolností a jasem
  • Režim Smart Auto s detekcí 32 scén pro maximálně snadné fotografování
  • Zachyťte i rychlou akci díky režimům Vysokorychlostní sekvence (High-speed Burst) a Velmi zpomaleného záběru videa (Super Slow Motion Movie)
  • Funkce Movie Digest zaznamená do videosouboru čtyři sekundy před pořízením každého statického snímku. Podpora formátu iFrame pro lepší střih v počítači
  • Režimy Ruční, Av a Tv pro maximální kontrolu nastavení a kreativní fotografování
  • Volitelné vodotěsné pouzdro do hloubky až 40 m


[i] Používání GPS může být v některých zemích omezeno. Vždy používejte GPS v souladu s místními zákony a předpisy včetně předpisů týkajících se používání elektroniky.

Aktualizováno Neděle, 13 Únor 2011 19:52
 

Reklama

Banner