Novinky

Společnost Marimex připravila k dvacetiletému výročí na trhu pro své zákazníky opravdu stylový dárek. Dnes slavnostně otevřela nové Sauna centrum o rozloze 500 metrů čtverečních a může se tak pyšnit titulem největšího obchodu s infrasaunami ve střední Evropě.
Hi-tech
Samsung uvádí na trh přenosný projektor The Freestyle PDF Tisk Email
Středa, 05 Leden 2022 18:05

.alt

Samsung uvádí na trh přenosný projektor The Freestyle pro zábavu na libovolném místě. Jedná se o kompaktní zařízení s průkopnickou technologií nabízí funkce domácího kina i mnoho dalších možností zábavy. Automatické vyrovnávání, zaostřování a korekce lichoběžníkového zkreslení zajistí vždy optimální obraz.

Aktualizováno Pátek, 07 Leden 2022 10:28
Celý článek...
 
Quality Innovation Award: V národním kole Mezinárodní ceny inovací zazářily projekty z IT, leteckého průmyslu nebo strojírenství PDF Tisk Email
Čtvrtek, 02 Prosinec 2021 08:30

alt

Klání je vyhlašováno ve spolupráci s Evropskou organizací pro kvalitu. Národním vyhlašovatelem je Česká společnost pro jakost. Firmy mají možnost porovnávat svoji inovaci z mezinárodního pohledu, kdy se hodnotí především inovativnost ve smyslu míry novosti a použitelnosti v praxi, její účinnost a orientace na zákazníka. Národním partnerem ocenění je Asociace inovačního podnikání ČR.

Aktualizováno Sobota, 04 Prosinec 2021 21:48
Celý článek...
 
Lenovo propaguje v kampani produktovou řadu Yoga PDF Tisk Email
Pátek, 27 Srpen 2021 19:14
Novou řadu budou propagovat především ambasadoři s řad známých osobností a influencerů, zdroj: Lenovo

Lenovo přichází s kampaní na inovovanou řadu Yoga, má zdůraznit prémiovost těchto produktů a propagovat ji bude řada známých osobností a influencerů. Novou řadu budou propagovat především ambasadoři s řad známých osobností a influencerů. Společnost Lenovo představila na konci srpna novou kampaň zaměřenou na produkty řady Lenovo Yoga.

Aktualizováno Úterý, 31 Srpen 2021 21:48
Celý článek...
 
Společnost Lenovo představuje novinky napříč portfoliem herních počítačů, vícepolohových zařízení i All-in-One počítačů PDF Tisk Email
Středa, 18 Srpen 2021 17:52
Lenovo představuje novou generaci notebooků ThinkPad určených pro extrémní pracovní podmínky a náročné uživatele

Společnost Lenovo uvádí na trh nové přírůstky napříč portfoliem notebooků, vícepolohových zařízení, All-in-One počítačů i monitorů. Novinky se týkají herní série Lenovo Legion určené pro pokročilé i začínající hráče, kteří se mohou těšit na vylepšenou klávesnici, delší životnost baterie či inovativní chlazení Coldfront 2.0.

Aktualizováno Pátek, 20 Srpen 2021 20:47
Celý článek...
 
Peter Nagy: Musí být zajímavá na první facku PDF Tisk Email
Čtvrtek, 20 Květen 2021 23:44

alt

Jeden z produktů, jehož odbyt pandemie jen posílila, je fotokniha. Ta od CEWE minulý rok slavila rekordní prodeje. Letos se již po deváté vybírá ta nejlepší z nich při příležitosti soutěže Česko-slovenská CEWE FOTOKNIHA roku 2021 a vůbec poprvé se bude vyhlašovat přímým přenosem na internetových platformách. Stejně jako letošní sestava poroty i soutěž samotná je česko-slovenská.

Aktualizováno Pátek, 21 Květen 2021 06:21
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 36

Reklama

Banner