Novinky

Topmodelka Daniela Peštová (40) se stala novou tváří studií Bomton pro rok 2011 a 2012. Jak sama přiznává, nikdy o sebe přehnaně nepečovala, až nyní tomu přišla na chuť. Konečně si vedle práce a běhání kolem svých tří dětí snaží udělat čas i na sebe. Nikdy jsem nebyla typ, co se o sebe přehnaně stará a nevěnovala jsem tomu příliš času. Nyní jsem ale nadšená, že se o mě konečně někdo stará a strašně si to užívám. Netušila jsem, že mě to takhle začne bavit," říká topmodelka Daniela Peštová.

Tři sestry představily své nové pivo PDF Tisk Email
Úterý, 08 Květen 2018 20:27

3sestry

Závěrem dubna proběhla v pražském Podolí autentická oslava desetiletého výročí kultovního hostince skupiny Tři sestry – Na Staré Sokolovně. Na počest svého provozního jubilea kapela Tři sestry uspořádala pro své fanoušky a věrné příznivce první Mistrovství světa v pivním šachu kde se nepilo se nic jiného než nový nefiltrovaný ležák piva Tři sestry z produkce pivovaru Hubertus v Kácově.

 

Osvěžující zlatavý mok mohli ochutnat jak soutěžící, kteří se přihlásili do soutěže pití piva na čas, tak i návštěvníci areálu Staré Sokolovny, kterým kapela v kompletní sestavě v čele s Lou Fanánkem Hagenem představila nové pivo pod značkou jejich rockové kapely. Členové kapely slavnostně veřejnosti ukázali i další pivo, pro svého zesnulého přítele Františka Sahulu, kterému na počest zahrály kapely Synové Výčepu a MZH.

3sestry-pivo

O pivu Tři sestry

Nefiltrovaný ležák Tři sestry je pivo s vysokým obsahem pivovarských kvasinek, čerstvé osvěžující chuti, vysokého řízu a vynikající pěnivosti. Lehký zákal, způsobený pivovarskými kvasinkami, je typickým společným znakem pro všechna nefiltrovaná piva. Tyto kvasinky jsou významným zdrojem vitamínů B, které jsou důležité pro zachování chuti k jídlu, zlepšení trávení a jako prevence nespavosti, nervozity a pocitů únavy.


3sestry-křest

Pivovar Hubertus vaří pivo podle tradičních postupů s použitím nejkvalitnějších českých surovin, a proto je nefiltrovaný ležák Tři sestry ideální volbou pro všechny, kteří preferují tradiční přírodní produkty.


3sestry-2018

www.trisestry.cz

Aktualizováno Úterý, 08 Květen 2018 20:34
 

Reklama

Banner