Novinky

České vicemiss Hana Svobodová a Michaela Štoudková se poprvé ukázaly zcela nahé a předvedly svá poprsí. Jediné, co je zdobilo, byl úchvatný bodypainting z rukou jednoho z největších specialistů na malování těla Davida Šestáka. Obě krásky se staly exkluzivními kmotrami nového estetického centra Forever Young v prostorách Pure fitness v Galerii Harfa v Praze.

Nápoje & Koktejly
Nejen na sv. Václava si připijte pivem aneb Střípky z historie zlatavého nápoje PDF Tisk Email
Pátek, 23 Září 2022 18:56

alt

To, že je sv. Václav patron českého národa, víme snad všichni. Možná ale někoho překvapí, že drží svou ochrannou ruku také nad pivovarnictvím. Co si z·toho můžeme odvodit? Že i svatí mají rádi pivo. Musíme si ale uvědomit, že pivo dříve bylo úplně jiné. Pojďme si o něm říct pár zajímavostí.

Aktualizováno Neděle, 25 Září 2022 07:58
Celý článek...
 
Patnáctý ročník Vinobraní na Grébovcezve na D(d)vojku PDF Tisk Email
Čtvrtek, 22 Září 2022 20:23

alt

Vinobraní na Grébovce si za svou čtrnáctiletou existenci získalo pověst jedné z největších událostí podzimní Prahy. Letos se koná 23. a 24. září na již tradičních místech, tj. na náměstí Míru a v Havlíčkových sadech (Grébovce). Návštěvníky čeká jako obvykle bohatý doprovodný program, vystoupení oblíbených hudebních skupin jako Eddie Stoilow nebo Děda Mládek Illegal Band. Chybět nebude ani energická bubenická show a speciální program pro děti. Vinobraní na Grébovce si vybral také skvělý muzikant Petr Rezek pro slavnostní křest svého nejnovějšího alba.

Celý článek...
 
Vařil pivo doma, v září ho můžeme ochutnat v tisícovce hospod PDF Tisk Email
Neděle, 11 Září 2022 08:02

alt

Plzeňský Prazdroj navazuje na svou pravidelnou spolupráci s minipivovary a posouvá ji na další úroveň: v zářijové Volbě sládků přináší pivo Vítěz uvařené ve spolupráci s domácím pivovarníkem Martinem Březou. Vítězný speciál, svrchně kvašené pivo belgického stylu Grisette, vzešel z unikátní soutěže uspořádané Prazdrojem a Cechem domácích pivovarníků. Je to tak poprvé, co se pivo podle domovarnického receptu objevuje na čepu v tisícovce hospod po celé ČR.

Aktualizováno Neděle, 11 Září 2022 08:51
Celý článek...
 
Jaká vína ke grilovanému hovězímu? PDF Tisk Email
Středa, 31 Srpen 2022 06:18

alt

Grilovací sezóna nám stále pokračuje, blíží se konce prázdnin, ale ne konec grilování. Všem nadšencům grilování tentokrát představíme tipy na hovězí maso. A k tomu, samozřejmě jak jinak doplníme i vinné párování.

Aktualizováno Pátek, 02 Září 2022 07:48
Celý článek...
 
Nomad Beer Festival: Létající pivovary podruhé přistanou v pražských Holešovicích PDF Tisk Email
Pondělí, 29 Srpen 2022 07:15

alt

Již podruhé se bude konat Nomad Beer Festival – jediná akce v Česku věnovaná létajícím pivovarům. Proběhne 9. a 10. září v Pražské tržnici v Holešovicích a chybět nebude ani gastro hodící se ke zlatému moku nebo tombola.

Aktualizováno Pátek, 02 Září 2022 07:18
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 112

Reklama

Banner