Novinky

Masáže Sabai - udělejte ještě dnes, něco pro pohodu své duše a těla. SABAI je thajský výraz pro pohodu a relaxaci. Odpočinek a čas věnovaný vlastní regeneraci, který mohu sdílet sám nebo s někým blízkým. Koncepce masáží Sabai vychází z tradiční východní péče o tělo, která se za tisíce let nezměnila a díky zdravotním benefitům je v dnešní době stále populárnější.

Nápoje & Koktejly
Volba sládků v květnu uctí hrdiny spoluprací s britským pivovarem PDF Tisk Email
Pátek, 06 Květen 2022 06:36

alt

Květnový speciál programu Volba sládků oslavuje statečnost českých parašutistů v operaci Anthropoid, od které letos uplyne 80 let. Svrchně kvašenou třináctku s názvem „Hrdinům“ uvařil Plzeňský Prazdroj ve spolupráci se sládky britského pivovaru Fuller´s a společně tak chtějí vzdát hold všem, kteří se v minulosti i dnes postavili na stranu slabších a utiskovaných. Speciál bude v květnu k ochutnání na čepu více než 1000 podniků v ČR.

Aktualizováno Pondělí, 09 Květen 2022 07:16
Celý článek...
 
Božkov představuje nové speciály v řadě tuzemáků: Čerta a Speciál Lískový oříšek PDF Tisk Email
Úterý, 03 Květen 2022 15:54

alt

Lídr v kategorii tuzemáků a ochucených tuzemáků, Božkov, reaguje na stále rostoucí poptávku po ochucených variantách a rozšiřuje tak své portfolio o dvě novinky: Božkov Čert, který kombinuje vyváženou chuť tradičního tuzemáku Božkov Originál s višňovým likérem Božkov Griotte a nový Speciál Lískový oříšek, který spojuje Božkov Originál s chutí pravých lískových oříšků.

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Květen 2022 06:24
Celý článek...
 
Zamilovat se v hospodě? Dnes nic neobvyklého PDF Tisk Email
Neděle, 01 Květen 2022 09:27

 

alt

 

Ženy a pivo? Hospůdka a nová láska? Že to nejde dohromady? Omyl. Průzkum Plzeňského Prazdroje ukázal, že ženy dnes chodí na pivo mnohem častěji než dříve. A to hlavně díky tomu, že hospody se hodně vylepšily a jsou pro ně tím pádem mnohem atraktivnější. Takže potkat v nich partnera nebo se třeba i zamilovat rozhodně není nic nemožného. A to nejen v květnu.

Aktualizováno Neděle, 01 Květen 2022 10:40
Celý článek...
 
Kinley uvádí nápoj Kinley Tonic Zero, ambasadorem je Libor Bouček PDF Tisk Email
Středa, 13 Duben 2022 19:52
Zdroj: Coca-Cola ČR/SR

Značka Kinley uvádí na trh nový nápoj Kinley Tonic Zero. Hlavním ambasadorem této varianty bez cukru je moderátor Libor Bouček. Spoečnost Coca-Cola ČR/SR představuje nový nápoj Kinley Tonic Zero. Jedná se o novou variantu produktu Kinley Tonic Water ve variantě bez cukru. Nápoj byl na český trh uveden v průběhu března a vyznačuje se nulovým obsahem cukru.

 

Aktualizováno Pondělí, 18 Duben 2022 09:48
Celý článek...
 
Prazdroj spolupracuje s Břevnovským klášterním pivovarem! Přinášejí kouř v pivním speciálu i arciopatovo požehnání PDF Tisk Email
Sobota, 02 Duben 2022 06:26

Popeleční Benedict

 

Plzeňský Prazdroj spolupracuje s dalším z kvalitních českých minipivovarů. Recepturu pro velikonoční speciál Volby sládků s názvem “Popeleční Benedict” vytvořili plzeňští sládci spolu s Břevnovským klášterním pivovarem sv. Vojtěcha. Kromě chmele z klášterní chmelnice použili i slad sušený nad kouřem z dubového dřeva. Ten dodává polotmavému ležáku lehce uzenou chuť. Historický způsob přípravy upomíná na fakt, že tradice vaření piva na Břevnově sahá až do dob středověku.

Aktualizováno Sobota, 02 Duben 2022 09:16
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 108

Reklama

Banner