Novinky

Shaolin, to je místo a slovo obestřené tajemstvím. Možná si vybavíte slavný film či asketické mnichy, kteří dokonale ovládají bojové umění. Nenechte se však mýlit. Několik mistrů z tohoto čínského kláštera se vydalo do Evropy, konkrétně do rakouského centra Larimar, kde vám předvedou speciální cvičení i masážní techniky, s nimiž roztaje vaše ztuhlé tělo i unavená mysl.

Café Graff láká na špičkový servis, delikátní kuchyni a prvorepublikovou atmosféru PDF Tisk Email
Sobota, 01 Únor 2020 20:22

alt

Koncem měsíce ledna byla v pražské Palackého ulici slavnostně otevřena restaurace Café Graff. Toto elegantní místo, kde si na své přijdou milovníci té nejlepší evropské kuchyně, prémiové kávy a dokonalých dezertů, v nedávné době zažilo kompletní rekonstrukci. První hodiny provozu byly bezesporu exkluzivním společenským setkáním, proto si jej nenechaly ujít třeba herečka Mahulena Bočanová, Nikol Štíbrová, tenistka Andrea Hlaváčková, zpěvačka Berenika Kohoutová či televizní moderátorka Monika Leová.

 

Příhodně situované v samotném historickém srdci Prahy, Café Graff nabízí možnost vrátit se zpět v čase do zlaté éry první republiky. Designové provedení interiéru je dokonalým ztělesněním moderního vídeňského stylu.

alt

Na krásy nového místa se přišli podívat i slavní milovníci dobrého jídla a pití. Ti se kromě bohaté ochutnávky delikates z nového menu, mohli pokochat krásou a elegancí tohoto jedinečného prostoru. Pod dohledem moderátora Jakuba Koháka, bylo poté nové menu pokřtěno. Toho se ujal ten nejpovolanější – šéfkuchař František Bača. Ten také nastínil, na co se návštěvníci mohou těšit a jaké standardy hodlá zdejší kuchyně ctít. Na důkaz byly hostům servírovány kulinářské perly formou bohatého rautu, kde nechyběl dokonalý vídeňský řízek, ledvinky na smetaně či tradiční koprovka.

alt

Jen málokdo odolal úžasným dortíkům z místní cukrárny. Pokušení podlehla i štíhlá moderátorka Monika Leová, která si zvláště pochvalovala dortík ve tvaru labutě. Dorazila i zamilovaná Mahulena Bočanová, která musela nemocného partnera vyměnit za kamarádky, se kterými si užila příjemný večer v krásném prostředí u dobrého jídla a pití.

alt

Jen pár týdnů do porodu má před sebou Berenika Kohoutová. Ta se kromě blížících se mateřských povinností, těšila i z dvojnásobné nominace na hudební Ceny Anděl. „Jsem nadšená, že budu mít holčičku, mám pocit, že si s holkami víc rozumím,“ prozradila Berenika, která si s kamarádkou, tenistkou a maminkou malé Isabellky Andreou Hlaváčkovou slíbila, že Café Graff určitě znovu navštíví.

Perfektní servis, jehož nezbytnou součástí jsou rady zkušeného someliéra, skvělé domácí zákusky i rozmanitá místa k sezení, nabízí nejen slavným kamarádkám zázemí, kde si mohou užít dopolední kávu v komfortních křeslech, bohatou snídani u neformálních stolečků či romantickou večeři v elegantních a slavnostních prostorách.

Foto: Café Graff

Aktualizováno Neděle, 02 Únor 2020 20:37
 

Reklama

Banner