Novinky

Pozitivní lidé mají život mnohem jednodušší než ti negativní a vše jim jde lépe od ruky. Že mezi pozitivisty nepatříte? Naučíme vás milovat život! Pracujte na tom, aby vaše vidění světa bylo co nejvíce pozitivní. Začněte přečtením našeho desatera, které sestavila PhDr. Iva Málková – přední česká obezitoložka a také psycholožka, která tvrdí, že vše, co v životě chceme, začíná v hlavě – nejen hubnutí!
Restaurace
Znovuzrození Pivovarského domu v centru Prahy PDF Tisk Email
Úterý, 20 Září 2022 06:43

alt

Koncem května obletěla český pivní svět zpráva, že známý podnik Pivovarský dům v Ječné ulici po téměř 25 letech končí. Za dobu své existence si restaurace vybudovala dobrou pověst, ať už díky tradiční české kuchyni, tak i tím, že se v místním pivovaru vyučilo mnoho českých i zahraničních sládků a uvařilo se nesčetně zajímavých a inovativních piv.

Aktualizováno Úterý, 20 Září 2022 07:02
Celý článek...
 
Moderátor Vlasta Korec velkolepě oslavil padesátku! PDF Tisk Email
Neděle, 28 Srpen 2022 12:00

alt

Ač by mu to málokdo hádal, protože Vlastimil Korec patří mezi ty šťastlivce, kteří působí jako věčný chlapec, od uplynulého víkendu se zařadil mezi padesátníky. A tenhle vstup jaksepatří oslavil s přáteli ze soukromého i pracovního světa.

Aktualizováno Neděle, 28 Srpen 2022 13:12
Celý článek...
 
Pekařství PAUL připravilo speciální veganskou nabídku PDF Tisk Email
Neděle, 05 Červen 2022 06:24

PAULPRFOTOVegan

Mysleli jste si, že veganská jídla musí být nudná a bez chuti? Z omylu vás vyvedou skvělé novinky francouzského pekařství PAUL. Čistě rostlinné dobroty tu připravují s velkou dávkou fantazie a chutnají tak skvěle, že je veganům budou závidět i jejich „masožraví“ přátelé.

Aktualizováno Neděle, 05 Červen 2022 07:45
Celý článek...
 
Chovatel slepic Milan Peroutka ochutnal michelinský bagel a prozradil, jak pokročil v boji se zákeřnou liškou PDF Tisk Email
Sobota, 28 Květen 2022 05:25

alt

Převratná změna v životě Petra Kutheila. V září nastupuje za katedru. Moderátoři primáckého Nového rána mají rozdělené role: Lenka Špillarová peče, Jaroslav Brousil přibírá. „Houska s dírou“ nalákala známé osobnosti do nově otevřené pobočky Bagel Lounge v centru Prahy. Velkým lákadlem také bylo, že na přípravu bagelů dohlížel michelinský šéfkuchař HåkanThörnström a tomu i odpovídala pestrost nabídky. Každý si mohl nachystat bagel dle své chuti a naturelu.

Aktualizováno Sobota, 28 Květen 2022 05:58
Celý článek...
 
Celebrity oslavily 5. narozeniny Waf – Waf PDF Tisk Email
Neděle, 17 Duben 2022 09:22

clanky6/waf.jpg

I naše hvězdy vědí, že ve Waf-Waf to jsou ty nejlepší vafle, palačinky a lívance, které jste máte možnost ochutnat.·Na 5. narozeniny Waf – Waf na letenskou pobočku v ulici Milady Horákové pčišla řada hvězd. Dorazía Agáta Hanychová s dcerou, která poprvé od svého rozchodu potkala Adama Raitera.

Aktualizováno Pondělí, 18 Duben 2022 11:16
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 48

Reklama

Banner