Novinky

Wellness centrum Bruntál není zcela klasický plavecký areál. V bazénech narazíte na zajímavost v podobě slané vody. Slaná voda je v bazénech použita především díky jejich antiseptickým účinkům. Voda uvnitř bazénu tak pro desinfekci neobsahuje chlor, ale soli, což činí bazén přístupný i zájemcům z řad alergiků.
Krkonošské speciality od EXPRES MENU sbalené na cesty PDF Tisk Email
Středa, 16 Říjen 2019 19:40

expresfufr

Sbalte si s sebou do kufru na cesty kousek Krkonoš a ochutnejte tradiční krkonošské recepty všude, kam vás kroky zavedou. Limitovaná edice jídel od EXPRES MENU je připravená ve spolupráci s krkonošským šéfkuchařem Jiřím Švestkou ml..

V kufříku najdete kompletní menu: liškovou kulajdu, kančí pečeni upravenou metodou sous vide s chlupatými knedlíky a zelím nebo pečený koláč podle receptů našich babiček zvaný Krkonošský macek. Kufřík navíc poslouží i jinak – hned poté, co se posilníte EXPRES MENU, si můžete na zadní straně zahrát krkonošské „Člověče, nezlob se“ a třeba se potkat s ostatními figurkami na Luční boudě, vystoupat na pomyslnou Sněžku nebo se poradit s Krakonošem, kudy se vydat dál.

Kufřík obsahuje:

exprespolevka
Kulajda
Vydatná smetanová sladkokyselá polévka s koprem, vejci, bramborem a liškami připravená dle tradičního krkonošského receptu z lokálních surovin.
Hmotnost: 600 g

expreskancci
Kančí pečeně
24 hodin marinovaná kančí plec s divokým kořením, cibulí a špekem. Tepelně upravená metodou sous vide.
Hmotnost: 500 g

expreschloupateknedliky
Chlupaté knedlíky se zelím
Tradiční chlupaté bramborové knedlíky, připravované ze syrových strouhaných brambor s kysaným zelím dochuceným trochou kmínu na cibulce a špeku.
Hmotnost: 500 g

expreskrkonosmacek
Krkonošský macek
Pečený koláč připravený podle receptů našich babiček z uvařených brambor, jablek, tvarohu, brusinek a medu.
Hmotnost: 400 g


Cena: 599 Kč

Web: www.expresmenu.cz/eshop/dvouporcova-jidla+c15/krkonossky-special+p148.htm

Aktualizováno Sobota, 19 Říjen 2019 14:53
 

Reklama

Banner