Novinky

Strava, pohyb, genetika, socioekonomické aspekty. To vše má vliv na úspěšnost hubnutí. Nezanedbatelným faktorem je také psychika. Přejídání se ze stresu, srovnávání se s ostatními a často nereálné cíle mohou úsilí zhubnout značně zpomalit. Jak změnit své myšlení a na co si dát pozor, radí psycholožka PhDr. Marta Boučková a výživoví poradci Martina Dvořáková a Jiří Skála ze společnosti KetoDiet.

Recepty
Valentýn na talíři PDF Tisk Email
Sobota, 11 Únor 2023 23:02

alt

Láska prochází žaludkem, proto připravte své drahé polovičce chutné valentýnské překvapení. Letos vychází únorový svátek všech zamilovaných na sobotu a vy můžete začít hned ráno „zamilovanou“ snídaní. Jestli však máte doma vyznavače slaných snídaní, zkuste tento recept třeba jako dezert plný lásky po obědě nebo večeři.

Celý článek...
 
Silvestrovské recepty z regionálních specialit PDF Tisk Email
Pátek, 30 Prosinec 2022 09:36
Silvestrovske recepty 2
S koncem roku se pojí nejen bujaré oslavy a večírky, ale také plné stoly zajímavých a netradičních pokrmů. Čas, který nejčastěji trávíme s přáteli a rodinou, si chceme užít a k·tomu samozřejmě patří i něco speciálního. A právě proto jsme se rozhodli připravit několik receptů, které jistě oceníte nejen vy, ale také vaši hosté.
Aktualizováno Pondělí, 02 Leden 2023 21:46
Celý článek...
 
Slavnostní tabule inspirována Evropou PDF Tisk Email
Čtvrtek, 15 Prosinec 2022 12:17

alt

Chuť není pouze výsadou aristokracie, dvorské kultury evropské, arabské nebo čínské minulosti, ani zcela novou záležitostí současných labužníků. V·dějinách lidské společnosti patřil kalorický příjem mezi zcela zásadní téma. O to více si můžeme považovat doby dostatku, která rozvíjela i oblast gastronomie. A to i v·otázkách lidové kultury, kam příprava pochutin, zcela jistě patří. Každá země připravuje lahůdky, kam zakomponovává typické ingredience dané země.

Aktualizováno Úterý, 20 Prosinec 2022 09:10
Celý článek...
 
Nesoběstačné Česko: Nevydržíme s masem, ani ovocem a zeleninou, spoléháme na dovoz PDF Tisk Email
Pondělí, 28 Listopad 2022 08:03

alt

Dopady energetické krize se odrážejí v mnoha oborech a zemědělství není výjimkou. Mezi nejohroženější zemědělská odvětví patří chov hospodářských zvířat i pěstování ovoce a zeleniny. Zhoršující se podmínky pro zemědělské podnikání vedou k tomu, že je Česko stále méně soběstačné v produkci základních potravin a odborníci odhadují, že soběstačnost bude nadále klesat. Aktuálně si v případě tuzemských jablek Česká republika s vlastní produkci vystačí z 50 % a v drůbeži z necelých 60 %.

Aktualizováno Pondělí, 28 Listopad 2022 08:44
Celý článek...
 
Maršálkovo KYNUTÉ nadchlo i Zdeňka Trošku PDF Tisk Email
Sobota, 29 Říjen 2022 20:36

luciebuilakekely

Cukrářský mistr pokřtil unikátní knihu: kmotry se stali režisér, Princezna ze mlejna, čarodějnice i Nesmysl a podávaly se pohádkové buchty! A dojal partnera Petra k slzám!

Aktualizováno Neděle, 30 Říjen 2022 11:11
Celý článek...
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 1 z 66

Reklama

Banner