Novinky

Vyrazte na mezinárodní festival saunování do Aquapalace Praha v Čestlicích. Osmý ročník Saunafestu se bude konat od 17. do 20. září v největším Saunovém světě v Česku, v němž se sejdou odborníci a saunoví mistři z několika zemí, aby před zraky návštěvníků předvedli saunové ceremoniály světové úrovně. Akce nabídne i bohatý doprovodný program, jehož součástí bude saunování v cedrovém sudu, metličkové procedury i představení Peelingového baru. Tváří letošního Saunafestu bude moderátorka Gábina Partyšová.

Valentýn na poslední chvíli? Potěší láskyplná srdíčka i bezlepkové dobroty PDF Tisk Email
Čtvrtek, 11 Únor 2021 10:21

alt

Romantice omezení zavedená kvůli pandemii koronaviru zrovna nepřejí, to ale neznamená, že bychom na ni měli úplně rezignovat. Pokud potřebujete i vy napumpovat do žil novou dávku energie nejen ve vztahu, svátek svatého Valentýna vám letos může přijít vhod. Zda neděli strávíte u domácího kina, procházkou ve sněhu, či péčí sama o sebe, pořádně si u toho zamlsejte.

 

Bez výčitek to navíc jde s pochoutkami od Biopekárny Zemanka, kde také o srdíčka není nouze.  Ani letos se o svátek zamilovaných nemusíte ochudit. Příjemný večer si můžete užít i doma, kdy své nejbližší potěšíte sladkou maličkostí. A rozhodně není nutné přípravou trávit hodiny ve vaší kuchyni! Biopekárna Zemanka má totiž v nabídce kolekci skvělých sušenek, které vám v této situaci vytrhnou trn z paty.

alt

Tvar srdíček je v Zemance oblíbený, proto můžete vybírat hned z několika příchutí. Ty se pyšní samozřejmě nejen tematickým tvarem, ale i skvělým složením. Pro mlsné medové jazýčky jsou tady Medové bio perníčky, které neobsahují mléko, a medem slazená je také limitovaná edice Valentýnská srdíčka, která jsou vhodná i pro bezlepkáře. Svůj příděl lásky tak dostanou i ti, kteří mají stravovací omezení.

Užít si srdíčka od Zemanky můžete samozřejmě nejen v páru, ale i pokud jste zrovna single. Sebeláska má i ve svátek zamilovaných rozhodně zelenou. Pokud máte chuť ponořit se do sladkého opojení, zkuste Bezlepkové pohankovo-datlové bio sušenky nebo Medová bio srdíčka s máslem, na kterých si bez obav pochutnáte i se svými dětmi.

Biopekárna Zemanka je český výrobce sladkých bio sušenek a slaných bio krekrů. Byla založena v roce 2006 v malé obci Oříkov u Sedlčan ve středních Čechách. Všechny produkty pečeme podle našich vlastních originálních receptur a s nadšením je připravujeme tak, aby měly nejen vysokou kvalitu, ale i skvělou chuť. Výrobu na počátku řídila Věra Zemanová, profesionální cukrářka a gastronom s více jak 40letou praxí. Jan Zeman vede celou pekárnu a řídí provoz spolu s týmem nadšených kolegů.

www.biopekarnazemanka.cz

Aktualizováno Úterý, 16 Únor 2021 21:55
 

Reklama

Banner