Novinky

Chceme-li zhubnout, zpravidla držíme dietu nebo se vrhneme na cvičení. Bára Basiková, Kateřina Kristelová nebo Míša Nosková to ale mají jinak; nadbytečná kila po porodu za ně shazují přístroje!

 

Sladký Valentýn s MARKS & SPENCER PDF Tisk Email
Pátek, 03 Leden 2020 16:19
alt
Čtrnáctý únorový den bude opět patřit všem zamilovaným. Marks & Spencer pro tento svátek už tradičně připravil limitovanou kolekci valentýnských delikates, které se jistě stanou milým, stylovým a lahodným dárkem.
alt

Poznávacím znamením jsou samozřejmě srdce, a to v různých velikostech a baleních, a hlavně z těch nejlepších čokolád nebo ovocných želé. Doplňte je krásnou kyticí čerstvých růží nebo lahví vynikajícího vína a užijte si dokonalý zamilovaný večer ve dvou!

alt

Vaši lásku zcela jistě potěšíte valentýnskými srdíčky v mléčné čokoládě, v mléčné čokoládě s ořechy či v mléčné čokoládě se solí a s karamelovou náplní. Delikátní jsou také kolekce čokolád s nejrůznějšími náplněmi. Pro krásný večer si můžete koupit jemné italské šumivé víno Bellante, růžové portské víno, nebo červené víno Plan de Dieu.

alt

A co by byl svatý Valentýn bez kytice? I Marks & Spencer  nabízí kytici nádherných růží. Vaše milá bude v tento sváteční večer dokonale krásná v červené hedvábné podprsence z kolekce Rosie for Autograph a červených hedvábných kalhotkách z kolekce Rosie for Autograph. V Marks & Spencer seženete pro svátek zamilovaných zkrátka vše.

alt
alt
alt
alt
alt
alt
Aktualizováno Pátek, 03 Leden 2020 16:27
 

Reklama

Banner